Supermodelka Cindy Crawford má túto vianočnú zásadu, vďaka ktorej nepriberá: Naučila ju aj svoju dcéru

Modelka Cindy Crawford má naozaj závidenia hodnú postavu. Sama je zástankyňou tvrdej diéty, nevyhýba sa poriadnej dávke pohybu, ani zdravej strave. Túto zásadu si však rokmi vybudovala a na Vianoce na ňu nedá dopustiť.

Cindy Crawford má ľahkú zásadu, vďaka ktorej ani počas Vianoc nepriberá. Inšpirujte sa ňou aj vy

Cindy Crawford má ľahkú zásadu, vďaka ktorej ani počas Vianoc nepriberá. Inšpirujte sa ňou aj vy

Zdroj: Profimedia

Každá žena si chce užiť najkrajšie obdobie roka bez starostí o svoju ladnú postavu. Ako však na to, keď na náš číha množstvo pokušení v podobe sladkých i slaných pokrmov, na ktoré sa máme možnosť tešiť počas celého roka? Modelka Cindy Crawford má v tomto úplne jasno. Túto jednu radu na superrýchle spaľovanie naučila aj svoju dcéru, tiež modelku, Kaiu Gerber. Chudnite aj vy počas sviatkov ako tieto dve ikonické ženy.

Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvo dokonalej pleti Lady Di: Na túto jednu vec nedala ikonická princezná dopustiť

Začnite hneď ráno

Cindy si rokmi zaužívala raňajkovať výdatné jedlo. Počas Vianoc si aj s rodinou užíva tradíciu sladkých raňajok, ktoré spoločne s deťmi pripravuje. Ona sama si však nikdy neodoprie raňajkový zelený čaj. Ten je tajomstvom jej úspechu. K rýchlemu tráveniu pomáha práve jeho čarovné bylinné zloženie, na ktorom Cindy veľmi záleží.

Tieto zložky sú pre ňu top

Zelený čaj si modelka nevybrala len tak. Samozrejme, jeho pozitívne účinky na telo sú nám známe, Cindy nedá dopustiť aj na poriadnú dávku kofeínu, ktorý obsahuje. Namiesto kávy si preto dáva práve tento nápoj. Najradšej ho mieša ešte s čerstvou mätou. Mentol vyváži kalorické hladiny v jej krvi a následne detoxifikuje organizmus počas každého dňa sviatkov.

Prečítajte si tiež: Rýchly tip na detox od 54-ročnej Yolandy Hadid: Vyzerá úžasne a tento trik naučila aj svoje dcéry

Na toto si dávajte veľký pozor!

Máte chuť na sladké? Podľa skúsenej modelky si určite doprajte! Svoj metabolizmus naštartujete ranným rituálom, mohli by ste ho však pokaziť prejedaním sa. Ak máte chuť na malý prehrešok, dodajte si ho hneď po jedle. Cindy si vždy po veľkej večery dopraje tabuľku horkej čokolády- jej telo potom vie, že dostalo aj svoju dávku cukru, udrží si stabilný tlak a hlavne umlčí tak chuť po ďalších vianočných koláčikoch.

Foto:
Profimedia, instagram.com/cindycrawford, instagram.com/kaiagerberSup
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba