Presunúť na hlavný obsah

Celebrity, ktoré používajú Facetune: Takto vyzerajú pred a po vylepšení slávne hviezdy

Zahraničné celebrity

Krásne tváre, ktoré máme možnosť vidieť na instagrame a iných sociálnych sieťach majú naozaj blízko k dokonalosti. Ženské celebrity však takto nevyzerajú aj naozaj. Pozrite sa na ich zlepšovacie triky aj vy.

Prvotné porovnanie zmeny ženy prichádza hneď, ako si aplikuje make-up. Pomôže jej pleti zmazať farebné rozdiely a zvýrazní partie, na ktoré sme právom hrdé. Moderná doba však prináša aj vyšší level ako je iba kozmetický beauty svet. Aplikácie, akou je napríklad aj Facetune ponúkajú novinky, vďaka ktorým bude vaša pleť ako pleť bábiky.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Workout podľa Leny Perminovej, ktorý zvládnete v pohodlí domova: Tieto cviky považuje za kľúčové

Bella Hadid

Síce moderná modelka Bella Hadid nemá ďaleko od dokonalosti, kde tu si zlepší svoje najdôležitejšie črty tváre. Bella miluje výrazné lícne kosti, ktoré potrhne práve kontúrovaním, pridá však aj jemnú mobilnú úpravu. 

Kim Kardashian

Známa hviezda reality show Kim Kardashian sa netají svojou láskou k mobilným úpravám svojich fotiek. Kim má veľké množstvo make upu, ktoré používa k dosiahnutiu bezchybnej pokožky. Na techniku však nedá dostupiť a vždy si rozžiari časti tváre, ktoré na fotografii nie sú dostatočne žiarivé.

Martha Hunt

Modelka Martha Hunt je síce anjelikom Victoria’s Secret a preto je špičkou medzi najlepšími, krásnu pleť má však rada jemnú ako bábika. Nedostatky, ktoré sú pre bežné ženy normálne odstráni práve šikovná aplikácia v mobilnom telefóne.

Kendall Jenner

Staršia sestra Kim naučila šikovné triky aj mladšiu sestru z klanu Kardashian, modelku Kendall Jenner. Ona sama toho nepotrebuje ku éterickému vzhľadu veľa, zväčšenie či doplnenie pier si však nenechá ujsť. 

Khloé Kardashian

Naša Kardashian rodina, ktorá miluje jasné úpravy fotiek by nebola celá bez známej hráčky s Facetunom, Khloé Kardashian. Jej fotografie na sociálnych sieťach sú vždy veľmi jasné, pleť až prehnanie bezchybná. Môže sa takto ráno zobudiť aj reálna žena? Teraz už viete ako to robí Khloé!

Mohlo by vás zaujímať: Cvičebný plán na spevnené telo: Úžasná Cindy Crawford po 50-ke vďaka nemu konkuruje výrazne mladším

Emily Ratajkowski

Rebelka a modelka Emily Ratajkowski si na pôvabe pridáva iba pridaním toho správneho svetla. To totiž môže pomôcť vaše tvári tak, ako nič iné. Dôležitý je aj uhol, keď s ním pracuje Emily, jej pery sú hneď a zaraz, aj vďaka vylepšeniam, väčšie a plnšie.

- Najčítanejšie -