Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Workout podľa Leny Perminovej, ktorý zvládnete v pohodlí domova: Tieto cviky považuje za kľúčové

Feminity

Telo jej závidia nielen ženy po celom svete, ale aj mnohé hviezdne kolegyne. Fashion ikona Lena Perminova, má totiž absolútne bezchybnú figúru. Viete, čomu za ňu vďačí? Týmto pár cvikom!

Očarujúca Lena Perminova má skutočne telo bohyne. Viacnásobná mama vyzerala vždy skvele, no momentálne jej to pristane oveľa viac. Nám sa podarilo zistiť, ako sa táto kráska udrživa vo forme a na čo nedá pri starostlivosti o svoju figúru dopustiť. 

Prečítajte si tiež: Aké šperky nosí vojvodkyňa Meghan Markle? Jej štýl by sa dal zhrnúť troma slovami, inšpirujte sa aj vy

VIDEO: Pozrite sa, na ktoré cviky nedá Lena Perminova dopustiť

Cvičenie ako základ

Trojnásobná mama vie, že vyrysované sexi krivky len stravou nedosiahnete. Práve preto nedá dopustiť na cvičenie. Aj popri deťoch si vždy nájde čas sama na seba a venuje sa poctivým trénigom. Napriek tomu, že si je vedomá, že precvičiť by ste sa mali celé telo - partie, na ktoré sa prioritne zameriava sú stehná, brucho a zadok. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná Alžbeta II. pozvala matku Meghan na Vianoce ku nim: Rodina Kate takéto pozvanie nikdy nedostala

Workout zameraný len na jemné rysovanie tela

Samozrejme nesmie chýbať kvalitné kardio a cvičenia s činkami. Lena tvrdí, že na úvod by ste mali začať s malými váhami a postupne si niečo pridávať. Vždy len však po určitú zónu vášho komfortu. To je miera, kedy sa vám podarí napríklad ruky spevniť, no nenabrať príliš veľa svalovej hmoty. Hoci táto kráska považuje cvičenie v starostlivosti o svoju figúru za kľúčové, chce si zachovať ženskosť a jemnosť. Preto workout sústreďuje len na jemné rysovanie tela. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Rýchlo a efektívne

Skvelé je, že všetky cviky bezproblémov zvládnete aj v pohodlí svojho domova, v obývačke. Takže priestor na výhovorky nehrozí. Stačí 20 minút denne a výsledky uvidíte takmer okamžite. Vždy sa sústreďte na jednu partiu tela a počas týždňa tak precvičíte všetky základné: brucho, stehná, zadok, ruky a chrbát. 

Čo poviete, na prvý pohľad to vyzerá celkom nenáročne, no nie? Tak prečo to neskúsiť?

Prečítajte si tiež: VIDEO: Trendy interiéry podľa slávnych žien: Scarlett Johansson má rada eleganciu, Jessica Alba miluje farby

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus