Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie dovolenkové roadtripy od modeliek: Tieto destinácie by ste rozhodne mali navštíviť

Feminity

Ak milujete cestovanie a spoznávanie nových krajín, nechajte sa inšpirovať naj tipmi známych krások na dokonalé "roadtripové" destinácie. Pozrite sa, kde zažijete skutočne nezabudnuteľnú dovolenku!

Lena Perminova - Keňa

Šarmantná trendsetterka a modelka Lena Perminova cestovanie miluje. S deťmi a manželom si užívajú spoločné chvíle trávené na cestách. Lene totiž veľmi záleží na tom, aby mali deti čo najviac dobrodružných zážitkov. Miesto, na ktoré nedá dopustiť je jednoznačne Keňa. Pre deti je to hotový raj. Nedotknutá príroda, voľne žijúce divé zvieratá a vy si tu občas pripadáte ako v inej dimenzii. Akoby zastal čas. Nikdy sa tu vraj nepozerá na hodinky a užíva si prítomnosť s najbližšími. Môžete si urobiť spoločný piknik, sledovať západ slnka, no v neposlednom rade deťom doprajete voľnosť, ktorú veľmi potrebujú.

Prečítajte si tiež: Detské fashion ikony na sociálnych sieťach: Spoznajte najmladších influencerov módneho sveta

Amber Fillerup Clark - Hallstatt, Rakúsko

Viete, ktorú destináciu si obľúbila americká bloggerka a modelka Amber Fillerup Clark? Hallstatt v Rakúsku. Malebné mestečkO zrkadliace sa v krištáľovo čistom jazere patrí medzi jedno z najkrajších miest na svete. Domy, chatky a kostolené veže tiahnuce sa medzi kopacami a hladinou sú priam idylické. Máte tu čo robiť vo dvojici, ale aj s rodinou. Ak patríte medzi milovníkov romantiky, tu ste rozhodne na správnej adrese. A skvelý bonus je, že to vôbec nie je od nás ďaleko. 

Mathilde Goehler - Cannes

Francúzsko je pre okúzľujúcu Mathilde srdcovkou. A to na čo nedá dopustiť je Cannes. Navštevuje ho niekoľkokrát ročne. Dlhé prechádzky po nablýskanej promenáde, vôňa čerstvej kávy, sladkých dezertov, to všetko vás opantá a podmaní si vás na prvý pohľad. Presne tak ako sympatickú brunetku. Dokonca jej dcérka to tu vraj zbožňuje. Tak čo, inšpirovali sme vás nejakým miestom?

Chiarra Ferragni - Ibiza

Aj keď je Ibiza známa ako párty ostrov, na roadtrip je ako stvorená. Dobre to vie aj krásna Chiarra Ferragni. Chodila sem s partnerom aj pred narodením snyčeka Lea, no túto destináciu si užívajú aj v trojici. Ostrov bezproblémov prebehnete na aute, nájdete tu množstvo štýlových reštaurácií, skvelých obchodov a dokonalých malých hotelov. Je len na vás, čo počas svojho pobytu uprednostníte.

Mohlo by vás zaujímať: Victoria Beckham oslavuje 10 rokov: Tieto ikonické kúsky dostala do módy práve ona a stále je im verná

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus