Presunúť na hlavný obsah

Práca je pre nich dovolenkou: Tieto rodiny sa živia testovaním hotelov v luxusných destináciách a žijú život snov

Feminity

Milujete cestovanie, no myslíte si, že popri deťoch je to nereálne? Omyl. Tieto rodiny sú jasným dôkazom toho, že s deťmi môžete robiť úplne všetko. Aj objavovať svet. A dokonca si takto viete celkom slušne zarobiť.

Rodinka, ktorá miluje dobrodružstvá - The Buc­ket List Fa­mily

Keď mal Gar­rett Gee 26 rokov vymyslel a predal so svojimi kamarátmi technológiu známej spoločnosti Snapchat. Už v tom čase mu bolo jasné, do čoho slušnú sumu peňazí investuje. Predal všetok majetok a rozhodol sa, že so svojou rodinou precestuje svet. 

Vďaka svo­jej láske k fo­to­gra­fo­va­niu za­lo­žil blog, kde sa delí o zá­žitky z rôz­nych kra­jín, ktoré s ro­di­nou nav­ští­vili. V tom čase však ešte netušil, že ich budú napokon majitelia známych a prestížnych hotelov volať, aby u nich strávili pobyt úplne zadarmo a navyše im za to aj zaplatia.

Garrett má s manželkou tri rozkošné ratolesti, ktoré si život naozaj užívajú naplno. Majú množstvo zážitkov o akých sa mnohým z nás môže len snívať. Navštívili niekoľko kontinentov, krajín a cestovanie zbožňujú. Boli v Tanzánii, na Novom Zélenade, Bora Bora, v Austrálii a dokonca aj v Čechách. 

Pre túto rodinku je to najkrajšie, že trávia čas spolu. Vedia, že prítomné momenty sú tie najdôležitejšie a vyhutnávajú si ich úplne naplno. 

Prečítajte si tiež: Schopnosť, vďaka ktorej si Meghan Markle získala srdce malej princeznej Charlotte: Viete, čo na nej tak miluje?

Sladká idylka v podaní Barefoot blonde - Amber Fillerup Clark

Rodinku americkej blogerky Amber Fillerup Clark, poznajú azda všetky fashion maniačky. Štýlová mama zatiaľ dvoch rozkošných ratolestí je momentálne opäť v radostnom očakávaní a vyzerá božsky.

Svoju cestu blogovania začala, pred necelými dvoma rokmi. V tom čase sa sústredila skôr na fashion články. Jej blog bol však vždy plný krásnych fotiek z dychberúcich miest. 

Práve to zaujalo aj majiteľov prestížnych hotelových sietí. Amber sa ani nenazdala a odrazu s manželom začali cestovať po svete na náklady ľudí, pre ktorých následne pripravovali reporty. 

Sama hovorí, že sa jej splnil sen. Ide totiž o perfektný job, ktorý bezproblémov zvláda aj popri deťoch a može sa im naplno venovať. Cestovanie berie ako tú najideálnejšiu devízu pre svojich drobcov do budúcna.

Treba uznať, že tieto rodinky majú skutočne prácu, po akej zatúži asi nejeden z nás. Veď kto by nechcel život ako z rozprávky? 

Mohlo by vás zaujímať: Mamička Kylie Jenner učí svoju dcérku Stormi ku kráse už odmala: Toto beauty tajomstvo jej už stihla prezradiť

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus