Presunúť na hlavný obsah

Kráľovná Alžbeta II. pozvala matku Meghan na Vianoce ku nim: Rodina Kate takéto pozvanie nikdy nedostala

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že kráľovná Alžbeta II. pozvala na Vianoce do svojho sídla v anglickom Sandringhame Meghaninu mamu.

Keďže Doria Ragland žije za veľkou mlákou, rozhodla sa pre ňu urobiť veľké gesto a sviatky by mala stráviť so zvyškom kráľovskej rodiny. Od Alžbety II. mala dostať pozvánku, ktorú však nikdy predtým neponúkla rodičom Kate. Vyzerá to tak, že navonok chladnej kráľovnej záleží na tom, aby jej mama nebola na Vianoce sama. Kráľovská rodina spolu s Doriou by sa mala spoločne stretnúť na vidieckom sídle Alžbety II. v anglickom Norfolku. Pobudnúť by tam mali na Štedrý deň a 1. sviatok vianočný, keďže rovnako, ako v Amerike, tak aj v Anglicku sa rozbaľujú darčeky až na druhý deň ráno. 

Mohlo by vás zaujímať: 50 zaujímavostí o kráľovskej svadbe roka: Toto ste o Meghan Markle a princovi Harrym (ne)tušili

William a Kate trávia Vianoce neďaleko

Rodina vojvodkyne Kate sa v minulosti na Vianoce s kráľovnou stretli. Bolo to počas bohoslužby v kostole. Sviatky však netrávia ďaleko. S ich dcérou sa stretnú vo vidieckom sídle princa Williama. Ide o historickú stavbu Anmer Hall, ktorá sa nachádza tiež v Norfolku a od Sandringhamu je vzdialená iba 5 km. Takže v prípade, že by si to kráľovná predsa len rozmyslela, budú to mať na skok. Tieto Vianoce budú pre nich nepochybne čarovné, keďže prvýkrát ich zažije aj najmenší princ Louis, ktorý sa narodil tohto roku koncom apríla.

Dobre premyslené gesto kráľovnej

Podľa Daily Express ide zo strany Alžbety II. o dobre premyslené gesto. Zdroj uviedol, že je to znak kráľovninej podpory a úcty k Meghan, keďže v Anglicku nemá žiadne iné vzťahy na rozdiel od Kate, ktorá tu má najbližšiu rodinu.

Čítajte tiež: Svadobné tradície kráľovskej rodiny: Týmto si prešla Kate, teraz aj Meghan Markle a akú tradíciu porušil princ William?

Na svadbu prišla sama

Meghanina mama Doria Ragland vzbudila dávku ľútosti a zároveň aj sympatií, keď na svadbu jej dcéry prišla  do Windsorského zámku sama bez sprievodu. Situáciu galantne vyriešil princ Charles, ktorý robil po obrade Dorii garde aj spolu s manželkou Camillou. Ako neskôr priznala, medzi jej hightlighty dňa patrilo aj zoznámenie sa s kráľovnou. Vyzerá to tak, že musela na Alžbetu II. zanechať veľký dojem,  keďže to bolo ich prvé a zatiaľ posledné stretnutie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe