Presunúť na hlavný obsah

Zoštíhľujúca bielizeň, na ktorú nedá dopustiť Jessica Alba: Po troch deťoch má ženské sexi krivky aj vďaka tomuto

Zahraničné celebrity

Herečka Jessica Alba patrí nepochybne medzi najkrajšie herečky Hollywoodu. Aj napriek tomu, že má krásnu postavu, aj ona používa na vylepšenie postavy zoštíhľujúcu bielizeň.

Výhody sťahujúcej bielizne využíva napríklad pri natáčaní filmov. Tesný overal, ktorý mala počas hrania v sci-fi filme o superhrdinoch si doslova žiadal jemnú výpomoc: „Nosila som Spanx (značka zoštíhľujúcej bielizne) pod mojim kostýmom pri nakrúcaní filmu Fantastická štvorka. Milujem to! Spanx je jediná vec, ktorá vyhladí všetky moje hrbole a faldíky,“ priznala sa pre Stylecaster.com.

Prečítajte si aj: Cvičebný plán na spevnené telo: Úžasná Cindy Crawford po 50-ke vďaka nemu konkuruje výrazne mladším

Sťahovacia bielizeň je skvelá po pôrode

Alba tiež miluje nosenie spevňujúcej bielizne po narodení bábätka, kedy sa jej telo a koža zotavujú z pôrodu. Herečka porodila 31. decembra minulého roka svoje tretie dieťa. S manželom majú do tretice syna Hayesa, takže je jasné, že v jej šatníku nájdete rôzne špeciálne korzety, nohavičky či podprsenky.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná Alžbeta II. pozvala matku Meghan na Vianoce ku nim: Rodina Kate takéto pozvanie nikdy nedostala

Rada pre čerstvé mamičky

Jessica Alba pre Instyle.com povedala užitočnú radu, ktorú by si mali osvojiť všetky ženy, ak chcú, aby im partner s dieťaťom pomáhal a pritom sa nezbláznil. Za dôležité považuje aj výber farby a vzoru na taške s plienkami a vecami pre bábätko. „Najlepšie je mať neutrálnu tašku na plienky, takže váš manžel si nemusí baliť svoju vlastnú a pritom všetko nepopletie,“ smeje sa a poukazuje na vlastnú kolekciu vecí pre bábätká, ktorá patrí do sortimentu jej firmy The Honest.

Nosievate do spoločnosti zoštíhľujúcu bielizeň?

spolu hlasovalo 86 ľudí

Áno
40
Nie
36

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe