Presunúť na hlavný obsah

Princ George a princezná Charlotte majú najradšej túto vianočnú tradíciu: Vymyslela ju pre nich Kate Middleton

Zahraničné celebrity

Kate Midletton je vo svojej podstate kreatívnou dušou. Kúsok tohto nadšenia pre hand made kúsky dokázala pretaviť aj do vianočného obdobia. Inšpirujte sa vojvodkyňou aj vy a skúste so svojimi deťmi túto ich tradíciu.

Princezná Charlotte i princ George sa každoročne tešia aj na pridanú hodnotu Vianoc, ktorú pre nich vymyslela ich mama. Postupne tomuto zvyku naučia aj malého Louisa, momentálne môže pri nich pri tejto zábavnej aktivite iba sladko spinkať. 

Mohlo by vás zaujímať: Princ Harry a tehotná Meghan Markle sa budú sťahovať z paláca: Nechcú žiť vedľa Williama a Kate a toto je dôvod

Aktivita pre malých i veľkých 

Deti vo Veľkej Británii nezabúdajú ani na list pre Ježiška či Santu. Kate sa však podarilo odbremeniť túto aktivitu od materiálnosti a premenila ju na dokonale strávený čas s deťmi i celou rodinou. 

Vyberte si farbičky a nožnice

Kreativite sa medze naozaj nekladú a tak je tomu aj pri písaní vianočného listu s prosbou o darčeky. Princezná Charlotte a princ George si vyrábajú svoje listy vlastnoručne a nezabúdajú ich náležite vyzdobiť. Mama im zoženie farebné papiere, stuhy, nálepky i kúsky látky, aby si ich vedeli nastrihať a ponalepovať tak, ako sa to im páči. Podobným spôsobom vyrábajú kráľovské deti aj pohľadnice, ktoré Kate Middleton rozposiela najbližšej rodine. 

Prečítajte si tiež: Aké meno by mohol niesť potomok Meghan a Harryho? Tieto kráľovské mená môžu inšpirovať dvojicu s výberom

Deti milujú túto činnosť 

Obaja malí členovia kráľovskej rodiny si obľúbili tento čas vianočnej kreativity. Princ George najradšej vyfarbuje, princezná Charlotte si zasa užíva vystrihovanie farebných papierov a tvorenie vianočných tvarov. Kate tak nielen rozvíja u svojich detí prirodzenú kreativitu, formuje im aj jemnú motoriku a dáva im najavo, že práve to, čo si vyrobia vlastnoručne je aj najcennejšie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe