Presunúť na hlavný obsah

Princ Harry a tehotná Meghan Markle sa budú sťahovať z paláca: Nechcú žiť vedľa Williama a Kate a toto je dôvod

Zahraničné celebrity

Princ Harry a jeho tehotná manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, by sa mali sťahovať z Kensingtonského paláca vraj už čoskoro. Zaujímavé je, že sa rozhodli žiť nie práve v blízkosti princa Williama a vojvodkyne Kate a my vieme prečo...

V súčasnosti obývajú dvojizbový apartmán v Kensintonskom paláci

V súčasnosti žije princ Harry so svojou tehotnou manželkou Meghan, vojvodkyňou zo Sussexu, v Nottingham Cottage s dvomi spálňami v Kensingtonskom paláci. Presne tu žil aj v čase, keď ešte nebol ženatý s Meghan. No ako informujú viaceré zahraničné médiá, medzi nimi napr. aj magazín Elle, vzhľadom k tomu, že sa ich rodina už čoskoro rozrastie, chcú bývanie zmeniť a nájsť si niečo priestrannejšie. Zaujímavosťou však je, že chcú Kensingtonský palác opustiť úplne. To znamená, že nebudú viac žiť v blízkosti zvyšku rodiny.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Meghan Markle žiari šťastím, no princ Harry sa možno preriekol: Narodí sa im dievčatko alebo chlapec?

Nechcú žiť za dverami apartmánu Williama a Kate 

Pred nedávnom existovali ešte špekulácie o tom, že by sa Harry s Meghan mohli presťahovať do aktuálne obsadeného 21 izbového apartmánu Kensingtonského paláca, ktorý je hneď vedľa princa Williama a vojvodkyne Kate. Ale hovorca v paláci poprel, že by mali Harry s Meghan záujem práve o tento ešte stále obsadený apartmán, v ktorom aktuálne žije bratranec kráľovnej Alžbety II., vojvoda z Gloucesteru so svojou manželkou Birgitte van Deurs.  Dokonca dodal: „Harry a Meghan sa chcú pohybovať a potrebujú viac priestoru, ale nechcú žiť vedľa Williama a Kate.“ 

Čítajte tiež: Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať? 

Obaja princovia majú samostatné životy, ale aj úrady 

Dôvodom však nie sú vzájomné nezhody či antipatie, ale jednoducho, oba princovia majú už teraz svojee rodiny, sú samostatní a logicky potrebujú aj viac súkromia. Preto sa im nezdá ako dobrý nápad, aby žili hneď za dverami apartmánu Williama, Kate a ich troch detí. Naviac, každý z nich sa venuje svojim záležitostiam, hoci majú aj niektoré aktivity spoločné. Čiže majú nielen vlastné životy, ale aj kvázi samostatné úrady a v rámci nich povinnosti, ktorým musia venovať svoj čas okrem rodiny. Preto nie je vylúčené, že ich nový domov bude dokonca aj mimo Londýna. 

Neprehliadite: Toto ste o krásnej Meghan Markle netušili: Pozrite sa, aká bola predtým, než spoznala princa Harryho

Kráľovský zdroj však priznáva, že nič nie je definitívne a plány vojvodu a vojvodkyne sa môžu ešte meniť. Tiež prichádza do úvahy možnosť, že použijú vlastné peniaze na kúpu vlastného miesta, ktoré budú volať domovom.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe