Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Meghan Markle žiari šťastím, no princ Harry sa možno preriekol: Narodí sa im dievčatko či chlapec?

Feminity

Narodí sa im malá princezná alebo princ? To, či nosí Meghan pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko, obaja vedia.

Po rozprávkovej svadbe, keĎ bývalá herečka Meghan Markle a princ Harry spečatili svoju lásku skutočne vo veľkom a tradičnom duchu, čaká dvojicu ďalší životný miľník. Narodenie kráľovského bábätka. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Workout podľa Leny Perminovej, ktorý zvládnete v pohodlí domova: Tieto cviky považuje za kľúčové

Plní sa im spoločný sen

Samotný Harry nikdy neskrýval svoju túžbu po deťoch a veľkej rodine. Ako uviedol v mnohých rozhovoroch pre zahraničné portály, sám tvrdí, že život bez ratolestí by si nedokázal predstaviť. Vo svojom bratovi má totiž aj priateľa a dôverníka v jednom. Práve preto chce minimálne dve deti. Túži aby prežili spolu rovnako krásne detstvo ako on s Williamom. A zdá sa, že jeho prianie bude minimálne sčasti čoskoro splnené. Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan Markle čoskoro privedie na svet prvé dieťa. Kensingtoský palác totiž 15. októbra oficiálne potvrdil radostnú novinu, ktorú médiá čoraz častejšie skloňovali: „Ich kráľovské výsosti Vojvoda a Vojvodkyňa zo Sussexu s veľkým potešením oznamujú, že Vojvodkyňa zo Sussexu čaká dieťa na jar v roku 2019.”

Dievčatko či chlapček?

Ostro sledovaný párik oznámil túto krásnu správu len päť mesiacov po svadbe. Bábätko by sa malo narodiť na jar roku 2019. Očarujúca Meghan sa tak stane mamičkou vo veku 37 rokov a tehotenstvo jej skutočne mimoriadne pristane. Doslova žiari spokojnosťou a šťastím. Vidieť, že úlohy mamy sa už nevie dočkať.

Mohlo by vás zaujímať: Cvičebný plán na spevnené telo: Úžasná Cindy Crawford po 50-ke vďaka nemu konkuruje výrazne mladším

Každého však prirodzene zaujíma, či nosí pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka. Táto informácia je zatiaľ pred verejnosťou ostro chránená, no vyzerá to, že princ Harry sa pri poslednej návšteve Syndey preriekol. Keď totiž neznáma žena z davu ľudí zakričala: ,,Blahoželám a dúfam, že to bude dievča!" Princ okamžite a bez váhania veľmi spontánne povedal: ,,Ja tiež!” Nuž necháme sa teda prekvapiť, či to bude vytúžené dievčatko, alebo malý rozkošný princ.

Čo myslíte, narodí sa kráľovskému páru dievčatko alebo chlapček?

spolu hlasovalo 250 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe