Vojvodkyňa Meghan Markle žiari šťastím, no princ Harry sa možno preriekol: Narodí sa im dievčatko či chlapec?

Narodí sa im malá princezná alebo princ? To, či nosí Meghan pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko, obaja vedia.

Princ Harry a Meghan Markle žiaria šťastím

Princ Harry a Meghan Markle žiaria šťastím

Zdroj: Profimedia

Po rozprávkovej svadbe, keĎ bývalá herečka Meghan Markle a princ Harry spečatili svoju lásku skutočne vo veľkom a tradičnom duchu, čaká dvojicu ďalší životný miľník. Narodenie kráľovského bábätka. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Workout podľa Leny Perminovej, ktorý zvládnete v pohodlí domova: Tieto cviky považuje za kľúčové

Plní sa im spoločný sen

Samotný Harry nikdy neskrýval svoju túžbu po deťoch a veľkej rodine. Ako uviedol v mnohých rozhovoroch pre zahraničné portály, sám tvrdí, že život bez ratolestí by si nedokázal predstaviť. Vo svojom bratovi má totiž aj priateľa a dôverníka v jednom. Práve preto chce minimálne dve deti. Túži aby prežili spolu rovnako krásne detstvo ako on s Williamom. A zdá sa, že jeho prianie bude minimálne sčasti čoskoro splnené. Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan Markle čoskoro privedie na svet prvé dieťa. Kensingtoský palác totiž 15. októbra oficiálne potvrdil radostnú novinu, ktorú médiá čoraz častejšie skloňovali: „Ich kráľovské výsosti Vojvoda a Vojvodkyňa zo Sussexu s veľkým potešením oznamujú, že Vojvodkyňa zo Sussexu čaká dieťa na jar v roku 2019.”

Dievčatko či chlapček?

Ostro sledovaný párik oznámil túto krásnu správu len päť mesiacov po svadbe. Bábätko by sa malo narodiť na jar roku 2019. Očarujúca Meghan sa tak stane mamičkou vo veku 37 rokov a tehotenstvo jej skutočne mimoriadne pristane. Doslova žiari spokojnosťou a šťastím. Vidieť, že úlohy mamy sa už nevie dočkať.

Mohlo by vás zaujímať: Cvičebný plán na spevnené telo: Úžasná Cindy Crawford po 50-ke vďaka nemu konkuruje výrazne mladším

Každého však prirodzene zaujíma, či nosí pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka. Táto informácia je zatiaľ pred verejnosťou ostro chránená, no vyzerá to, že princ Harry sa pri poslednej návšteve Syndey preriekol. Keď totiž neznáma žena z davu ľudí zakričala: ,,Blahoželám a dúfam, že to bude dievča!" Princ okamžite a bez váhania veľmi spontánne povedal: ,,Ja tiež!” Nuž necháme sa teda prekvapiť, či to bude vytúžené dievčatko, alebo malý rozkošný princ.

Čo myslíte, narodí sa kráľovskému páru dievčatko alebo chlapček?

Dievčatko
186
Chlapček
60
Hlasovalo: 246

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba