Presunúť na hlavný obsah

Ivanka Trump zverejnila fotku z detstva: Od dokonalej podobnosti s dcérou ich líši podstatný detail

Zahraničné celebrity

Podnikateľka, spisovateľka, bývala módna návrhárka a hlavná poradkyňa prezidenta USA Ivanka Trump sa okrem práce pre jej otca venuje aj rodičovským povinnostiam.

Výchova jej troch detí ju naplno zamestnáva, keďže každé z detí je v inom veku a má iné potreby. Ivanka má dvojročného Theodora, 5-ročného Josepha a najstaršia Arabella má 7 rokov.  

Mohlo by vás zaujímať: Fashion triky, ktoré používa vojvodkyňa Kate Middleton: Vďaka tomuto vyzerajú jej nohy dlhšie

S dcérkou sú takmer rovanké

Ivanka uverejnila na svojom Instagrame fotografiu z detstva. Mala na sebe zlaté šaty, šperky a mini verziu ikonickej Chanelky. Pri pohľade na fotku je nám jasné, že od dcérky Arabelly sa v detstve líšila blond farbou vlasov a iným tvarom nosa. Obe však majú rovnaký typ obočia, oči a pekné pery. Keďže sú obaja rodičia vysokí, môže sa stať, že aj Arabella bude skúšať šťastie v modelingu. 

Prečítajte si: Speváčka Dara Rolins má navlas rovnakú dvojníčku: Dokonca majú rovnaký aj vek, pozrite, ako sa podobajú

S deťmi sú cez víkendy

So starostlivosťou o deti im pomáhajú dve opatrovateľky. Jedna má na starosti domáce práce a druhá Číňanka, ktorú volajú Xixi, sa stará o deti. Tá ich dokonca cez pesničky a básničky učí mandarínsku čínštinu. Ivanka s manželom Jaredom sa podľa Uniland.co.uk venujú deťom hlavne cez víkendy, kedy majú oddych od pracovných povinností.  


Ivana má blízko k móde

Keďže je Ivana 180 cm vysoká, počas štúdia na univerzitách sa venovala modelingu. Pracovala pre značky ako Versace či Tommy Hilfiger a objavila sa aj na titulkách rôznych magazínov. V dospelosti si založila vlastnú módnu značku Ivanka Trump, ktorej činnosť ukončila po tom, čo začala pracovať pre jej otca, prezidenta USA Donalda Trumpa ako jeho hlavná poradkyňa. Dnes má k móde blízko vďaka modelom, ktoré predvádza na rôznych pracovných stretnutiach s jej otcom. Okrem svojich vlastných modelov nosí aj oblečenie od značiek Oscar de la Renta, Erdem, Roland Mouret a Carolina Herrera, uvádza Unilad.co.uk

- Najčítanejšie -