Presunúť na hlavný obsah

Herečka Emma Roberts ukázala svoj elegantný šatník: Takú zbierku kabeliek a topánok jej budete závidieť

Zahraničné celebrity

Neter Julie Roberts a talentovaná herečka Emma Roberts pôsobí na prvý pohľad ako dievčatko. Keď však zaloví v jej šatníku, premení sa na očarujúcu dámu.

Americká herečka, ktorá sa do povedomia ľudí dostala aj vďaka známemu priezvisku, patrí medzi obľúbené mladé herečky už zopár rokov. Vidieť ste ju mohli vo filmoch ako My sme Millerovci, Ashby, Niečo ako komédia či Hra o život. Okrem herectva rada koketuje s módou, čo je vidieť na paparazzi záberoch i rôznych spoločenských udalostiach. Počas všedných dní nosí ležérnejšie kúsky, v ktorých vyzerá skôr ako tínedžerka, no keď sa objaví na červenom koberci, razom sa premení na krásnu okúzľujúcu ženu. „Štýl je niečo, čo hovorí o vás kto ste a ako sa v ten deň cítite. Je to forma vyjadrovania sa a myslím že je to vskutku úžasná," povedala Emma o móde a obliekaní pre Fashionmagazine.com.

Prečítajte si: Laky na nechty, ktoré sú v súlade s módnymi trendmi: Tieto farby pritiahnu pozornosť na vaše ruky

Miluje štýl Olseniek a Sienny Miller

V mladšom veku sa Emma snažila kopírovať štýl obliekania herečiek Sienny Miller či dvojičiek Ashley a Mary Kate Olsen. „Keď som dostala môj prvý veľký job, našetrila som si peniaze a kúpila som si kabelku Balenciaga, pretože ju mali aj Olsenky. Spomínam si na ten pocit, ako som sa prechádzala s niečím, čo mali ľudia, ku ktorým som vzhliadala. Takže, keď ku mne prídu ľudia a hovoria, že milujú môj štýl, je to pre mňa kompliment. Viem, aké to je obdivovať niečí štýl a chcieť vlastniť kúsky, ktoré majú," prezradila herečka svoje fashion idoly.

Ukázala šatník plný doplnkov

Herečkini fanúšikovia milujú jej štýl natoľko, že jej vytvorili na Instagrame konto @EmmaRobertsClothes. Tam uverejňujú jej nápadité outfity. Aby potešila milovníkov módy, nechala ich prostredníctvom troch fotografií nahliadnuť do jej šatníka. Je vidieť, že mladá herečka zbožňuje topánky a kabelky, ktorých má v porovnaní s oblečením omnoho viac. Ako je zrejmé z fotografií, kabelky preferuje menšej a strednej veľkosti a má ich takmer z každého odtieňa. Čo sa týka topánok, najviac dominujú čierne v rôznych štýloch. No nám sa herečka najviac páči aj tak na červenom koberci, kedy si dá na výzore skutočne záležať a z nenápadného káčatka sa premení na krásnu labuť. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe