Presunúť na hlavný obsah

Fashion triky, ktoré používa vojvodkyňa Kate Middleton: Vďaka tomuto vyzerajú jej nohy dlhšie

Zahraničné celebrity

Každá žena má v talóne rôzne triky, ako vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. Odkedy je vojvodkyňa Kate pod drobnohľadom médií, nedá sa nevšimnúť si niektoré jej zlepšováky. Osvojte si ich aj vy.

Protišmykové silonky

Kedže šaty a lodičky zohrávajú v jej šatníku hlavnú úlohu, musela vymyslieť niečo, aby vydržala stáť v opätkoch dlhé hodiny bez problémov. Aby sa jej noha v topánkach nešmýkala, kupuje si špeciálne silonky s protišmykovými gélovými bodmi na spodnej časti. Vďaka ním má nohu v lodičkách stabilnú, a takisto sa jej nevyzúvajú päty.

Prečítajte si: Kráľovná Alžbeta II. pozvala matku Meghan na Vianoce ku nim: Rodina Kate takéto pozvanie nikdy nedostala

Telové lodičky

Aby pôsobila vojvodkyňa z Cambridge vyššie a nohy štíhlejšie, často nosieva topánky telovej farby. Tie dokážu opticky oklamať, preto sú jej obľúbeným kúskom v šatníku a nosí ich pomerne často. Kombinuje ich nielen s pastelmi, ale aj šatami tmavozelenej či kráľovskej modrej farby. Tento trik uznáva aj celebritný stylista Donny Galella: „Každá žena potrebuje vo svojom živote pár telových lodičiek. Sú klasické a nadčasové a ľahko ich skombinujete s vecami z vášho šatníka,“ vysvetľuje odborník na módu pre OK!.

Nosí kratšie šaty a sukne počas tehotenstva

Vojvodkyňa Kate robí pravý opak ako väčšina žien. Počas troch tehotenstiev nosievala kratšie outfity, než na aké sme boli zvyknuté. Zvyčajne nosieva dĺžku sukne po kolená, no počas období s bruškom, preferovala kratšie (asi 10-cm nad kolenami). Je to dobre premyslený ťah, keďže upútaním pohľadu na ruky a nohy, vyzerá ženská postava počas tehotenstva krajšie.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Meghan porušila spoločenskú etiketu týmto gestom: Robí to ako jediná žena z kráľovskej rodiny

Celá rodinka je zladená

Všimli ste si, že Kate s deťmi a princom Williamom spolu vždy pekne ladia? Je to trik, vďaka ktorému vyzerá rodinka fotogenickejšie. Nemusí ísť o rovnaký odtieň, ale aspoň jednu farbu majú vždy spoločnú.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe