Presunúť na hlavný obsah

Vlasový stylista Ashley Olsen vysvetlil, aký trik používa na neskutočný objem: Takto dosiahnete strapatý look vlasov

Zahraničné celebrity

Bývala herečka Ashley Olsen je synonymom pre nadýchané, strapaté vlasy plné objemu. Našli sme recept tohto nedbanlivého looku, aby ste si tieto božské vlnky vedeli vykúzliť aj vy doma.

Nezabudnuteľná detská hviezdička, ktorá sa spolu so sestrou, dvojičkou Mary-Kate Olsen, objavovali v rodinných komédiách a seriáloch si získali fanúšikov po celom svete. Po dvadsiatke odložili herectvo na klinec a dnes sa naplno venujú móde a ich vlastnej značke oblečenia The Row. Mary-Kate to s vylepšeniami výzoru rapídne prehnala a na svoju sestru sa kvôli plastickým operáciám veľmi nepodobá. Ashley však zostala rovnako dievčensky krásna. 

Prečítajte si: Vojvodkyňa Meghan porušila spoločenskú etiketu týmto gestom: Robí to ako jediná žena z kráľovskej rodiny

Prirodzene vyschnuté vlasy

Už niekoľko rokov je Ashley verná dlhým vlasom s príjemným akcentom plážových vĺn, ktoré si vie upravovať dokonale. Zároveň vyzerajú, akoby sa práve zobudila. A aké je tajomstvo krásnych kučierok? „Každý druhý deň si vlasy umývam, ale nikdy ich nevysuším. Nechávam ich prirodzene vyschnúť,“ prezrádza Ashley. A práve prirodzene vyschnuté vlasy sú základom pre jej plážové vlny.

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Emma Roberts ukázala svoj elegantný šatník: Takú zbierku kabeliek a topánok jej budete závidieť
 

Trik so suchým šampónom a kulmou

Trik sa však skrýva v špeciálnej kulme s dvoma koncami: „Všetko, čo robím je, že chytím náhodné pramene vlasov a tu a tam ich obtáčam okolo kulmy v tvare čísla osem," vysvetľuje pre Byrdie.com.uk hairstylista Mark Townsend, ktorý upravuje dvojičky na spoločenské udalosti a akcie. Keď už sú vlny hotové, je čas použiť Markovu tajnú zbraň. Je to suchý šampón od Dove, ktorý vyčaruje objem a výbornú textúry vlasov. „Dáva vlasom najlepšiu štruktúru. Má v sebe na miesto prášku škrob, preto doslova vytvára vrstvy, a tak dodáva vlasom neskutočný objem. Okrem toho zanecháva matný povrch,“ hovorí Townsend. Dôležité je pritom postrekovať vlasy po častiach od koreňa až po špičku, kým nedosiahnete požadovaný vzhľad. 

Používate suchý šampón na vlasy?

spolu hlasovalo 189 ľudí

Áno
89
Nie
100

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus