Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Dara Rolins má navlas rovnakú dvojníčku: Dokonca majú rovnaký aj vek, pozrite, ako sa podobajú

Slovenské celebrity

Akoby si z oka vypadli. Speváčka Dara Rolins má dvojníčku a nie hocijakú. Majú rovnaký vek (45 rokov), obe sa venujú spevu a dokonca sa objavili ako porotkyne v talentovej šou.

Ide o latinskoamerickú krásku Fanny Lu. Na televíznej obrazovke ju mohli kolumbijskí diváci vidieť v detskej talentovej šou La Voz Kids Colombia. Ide o rovnaký formát ako Hlas Česko Slovenska, kde sa objavila Dara v úlohe porotkyne, iba je to venované deťom. Rozdielné sú napríklad v tom, že Dara je o niečo vyššia, má dcéru Lauru a naopak Fanny je nižšej postavy a má manžela a dve deti. Pozrime sa, v čom sú krásky rovnaké.  

Mohlo by vás zaujímať: Čo prezrádza spôsob, akým nosia kabelku? Domi Navara Cibulková je ambiciózna, Andrea Verešová vás prekvapí

Rovnký úsmev aj cit pre módu

Dara aj Fanny sú na tvári veľmi podobné. Prezradia ich oči, nos, tvar pier a krásny oslnivý úsmev a pekné biele zuby. Obe sú blondínky a vlasy si upravujú obdobne. Buď ich majú vyžehlené, upravené do jemných kučier alebo si ich pre lepšie pohodlie vypnú hore do chvosta či drdola. Speváčky majú aj zmysel a cit pre módu, neboja sa kombinovať rôzne štýly a skúšať novinky. V lete na dovolenkách preferujú bohémsky štýl.

Majú túlavé topánky

Spája ich aj láska k cestovaniu kade-tade po svete a spoznávanie nových miest. Tohto roku dokonca obe navštívili nikdy nespiaci New York. Fanny bola navyše v Evkádore, Mexiku, Dara zavítala do Anglicka, na Malorku a Bali, do Talianska i Dubaja.

Prečítajte si tiež: Úžasná Ivana Kičikoleva a jej jedálny plán: Na túto vlastnosť pri stravovaní nedá dopustiť v rámci svojej rutiny 

Pevná postava aj po 45-ke

Na to, že majú krásky 45 rokov sa môžu pýšiť pevnou vyšportovanou postavou, ktorú im môžu závidieť aj mladšie ročníky. Nemajú problém sa odfotiť neupravené či bez mejkapu a zverejniť to na sociálnych sieťach. Z ich prístupu k sebe samej a zdravého sebavedomia by si mala brať príklad každá žena.

Podobá sa kolumbijská speváčka Fanny Lu na Daru Rolins?

spolu hlasovalo 238 ľudí

Áno
194
Nie
44

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus