Presunúť na hlavný obsah

Úžasná Ivana Kičikoleva a jej jedálny plán: Na túto vlastnosť pri stravovaní nedá dopustiť v rámci svojej rutiny

Slovenské celebrity

Známa slovenská modelka a tanečnica sa môže pochváliť dokonalou postavou. Okrem toho je veľkou pomocníčkou pre všetky ženy, ktoré chcú dosiahnuť svoj vytúžený životný cieľ. Ako táto kráska doťahuje práve svoje telo k dokonalosti za pomoci stravy?

Ivana Kičikoleva si stojí za svojim názorom, že aj naša strava, ktorú prijímame každý deň lieči. Práve preto sa v tých najťažších časoch svojho života odhodlala prejsť na vyvážené, na vitamíny a antioxidanty bohaté potraviny. Jej žalúdok ich dokáže spracovať bez problémov, a čo viac, vie si telo zachovať bez toxínov a nadbytočných kíl.

Mohlo by vás zaujímať: Mária Bartalos a ďalšie Slovenky nemajú problém ukázať nenalíčenú tvár: Takto vyzerajú bez make-upu!

Hlavná esencia jej stravy

Ivana varí rada a s láskou. Základ je podľa nej práve v tejto vlastnosti, ktorú z jedla prirodzene cítiť. Modelka a tanečníčka si taktiež rada kupuje domáce produkty, ktoré priam hýria farbami a zdravými vitamínmi. Ich príprava jej potom nielen robí radosť, ale aj ošetruje jej telo zvnútra dostatočnými živinami.

Bez tohto sa každý deň ani nepohne

Ivana si však ráno rada dopraje pohár kávy. Táto jej základná zložka jej dáva silu fungovať počas celého dňa. Sama však vie, že tento čarovný nápoj nie je náhradou spánku. Jeho dostatok vie telo liečiť tak isto ako starostlivo vyberané suroviny. 

Nedá dopustiť práve na toto

Práve v cudzine Ivana pochopila, že stravovanie sa dá zmeniť od základov a môže tak vyliečiť mnohé choroby. Pôvabná blondínka preto aj doteraz rada cestuje a spoznáva nové varianty jedál. Nežije v mylnej predstave, že iba to naše je dobré, skúša nové chute a i korenia, ktoré vedia pomôcť na hneď dvoch úrovniach. Jej telo prečistia a dodajú nový obzor chuti.

Prečítajte si tiež: Sexi manželka futbalistu Adama Nemca: Vďaka tomuto si krásna Zuzana drží jeho pozornosť deň čo deň

Už sa snaží aj dopriať si

Ivana sa vďaka strave dostala na vyváženú váhu a dosiahla aj pozitívny stav svojej mysle. To posledné čo však rieši je prehnaná starostlivosť a počítanie kalórií. Keď má chuť, dopraje si aj niečo viac, nevynímajúc chlieb či poriadne porcie mäsa.

- Najčítanejšie -