Presunúť na hlavný obsah

Zuzana Kanócz s Jurajom Lojom učia svoje tri deti nezávislosti a dávajú im pocit slobody: Prečo je to podľa nej dobre?

Slovenské celebrity

Slovenská herečka Zuzana Kanócz žije v šťastnom manželstve s tiež populárnym hercom. Ona a Juraj Loj vychovávajú tri detičky, jedno z nich má len pár týždňov. Čo je podľa Zuzky za jej úspešným materstvom?

Slovenské publikum ju zbožňuje už dlhé roky. Herečka Zuzana Kanócz je na obrazovkách úplne prirodzená a jej herecký talent sa nedá zaprieť. V súkromí je však tou najšťastnejšou ženou- vychováva totiž už tri deťúrence.

Prečítajte si tiež: Tieto Slovenky vyzerajú po 30-tke štíhlejšie a ženskejšie ako predtým: Vieme, aké je ich tajomstvo!

Súrodenecká láska je prednostná

Dcérka Izabella a syn Lucas si musia zvyknúť aj na nového súrodenca. Prírastok Zuzka priviedla na svet ešte len prvého septembra, dievčatku dali meno Leyla, avšak už teraz učí dvoch starších, aby prvotnú starostlivosť venovali práve láskyplnému vnímaniu maličkého bábätka. Herečka si myslí, že ich súrodenecká láska môže takto len vzrásť a teda, že aj v dospelosti budú nerozlučnou trojicou. 

Musia sa naučiť samostatnosti!

Zuzka priznáva, že najdôležitejšou črtou, ktorú by mali jej tri detičky získať je samostatnosť. Vie, že nebude stále môcť stáť nad nimi a že jej pomocná ruka bude jedného dňa preč. Nepreháňa starostlivé dozeranie na nich, keď behajú kade tade. Herečka si myslí, že potom dieťa prestávať dávať pozor na samo seba a spolieha iba na pomocnú silu od rodičov. Necháva im voľnosť, aby pochopili, že aj keď sa raz za čas udrú, musia vedieť vstať a ísť ďalej. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto je jeden z najstabilnejších párov slovenského showbiznisu: 17 rokov sú spolu aj vďaka tomuto

Stretávanie s inými mamami ju obohacuje

Keďže ako herečka je už krátko po pôrode opäť na pľaci, vie že svoj čas musí starostlivo rozdeliť medzi deti a herectvo, ktoré tak miluje. Rodina má však samozrejme v týchto časoch prednosť. S deťmi trávi čo najviac času vonku, na čerstvom vzduchu a podporuje ich prirodzenú hravosť. Objavovanie sveta s poznávanie nového je tiež základnou črtou k dobrej výchove dieťatka.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe