Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky vyzerajú po 30-tke štíhlejšie a ženskejšie ako predtým: Vieme, aké je ich tajomstvo!

Feminity

Tieto ženy sú jasným dôkazom toho, že dokonalú postavu môžete mať aj po tridsiatke, či v prípade, že už ste mamou. Pozrite sa spolu s nami na Slovenky, ktoré majú telo bohyne. Vieme, aké je ich tajomstvo.

Ivana Gáborík a jej obľúbený beh

Manželka známeho hokejistu, krásna tanečnica a podnikateľka Ivana Gáborík, mala vždy dokonalú figúru. A niet sa čomu diviť. Tejto kráske totiž nebol pohyb nikdy cudzí. Na svojich sociálnych sieťach má veľa fotiek a videí, ktoré zachytávajú chvíle, kedy sa venuje športu. No a hoci sa hovorí, že po tridsiatke sa nám spomaľuje metabolizmus, vyzerať perfektne môžete aj napriek tomu. Ivana je toho jasným dôkazom. Jedna z najobľúbenejších plavovláskiných aktivít je beh. Sama hovorí, že robí človeka nielen krajším, ale aj šťastnejším. Navyše ak k tomu pridáte zdravú starvu, ste na najlepšej ceste byť dokonalou. 

Romana Škamlová nedá dopustiť na pilates

Podnikateľka, modelka a v neposlednom rade mama, Romana Škamlová si dlhodobo udržiava vyšportovanú figúru. A viete čomu za ňu sexi mamina vďačí? Nedá dopustiť na hodiny pilatesu, ktoré sú ideálne na spevnenie a vytvarovanie celého tela. Okrem spaľovania kalórií, zvýšite aj svoju kondíciu a dosiahnete tak ideálne miery. Len sa mu teda musíte venovať pravidelne. Avšak ako vidíte, dá sa to aj pri deťoch, takže odteraz už žiadne výhovorky! Aj mamy totiž môžu byť dokonalé.

Soňa Skoncová je verná pravidelnému detoxu

Moderátorka Soňa Skoncová patrí medzi najkrajšie ženy v našom showbiznise. Svoju postavu si udržiava už roky v ukážkovej forme. Ako sama tvrdí, niečo je genetika, roky sa venovala tancu, no treba sa o seba aj starať. Zdravá a vyvážená strava je pre ňu kľúčová, no nedá dopustiť na pravidelný detox. Ten pomôže nielen vašej figúre, ale aj zdraviu. Hoci ako sama tvrdí nie je veľmi na cvičeniu vo fitku, beh je jej srdcovkou.

 

Prečítajte si tiež: Triky na krásnu pleť v každom veku: Soňa Müllerová pozná prírodné tajomstvo mladosti a čo ďalšie?

Magdaléna Šebestová miluje fitko

Bývalá riaditeľka súťaže krásy a modelka Magdaléna Šebestová tiež potrdzuje pravidlo, že cvičiť sa dá aj popri deťoch. Zvodná brunetka sa venuje vo fitku náročným tréningom a život bez športu si nevie predstaviť. Navyše jej dcérka Ninka je živé malé šidlo, takže pri nej sa Magdaléna nezastaví tiež. Klobúk dolu, takéto telo by chcela mať hádam každá žena. 

Alexandra Orviská a dôkaz, že nie je cvičenie ako cvičenie

Moderátorka Alexandra Orviská je už roky verná spevňovacím cvičeniam, vďaka ktorým si udržiava svoju tip - top postavu. Najnovšie však skúsila aj inú kombináciu. Špeciálny prístroj, ktorý vaše telo vyformuje doslova na počkanie. Nielenže vás zbaví prebytočnej vody, zoštíhli, ale dokonca pomáha eliminovať celulitídu. A to v expresne rýchlom čase. Moderátorka má dokonalé krivky, aké jej môžeme skutočne len závidieť.

Martina Valková zvláda šport aj popri dvoch deťoch

Topmodelka Martina Valková má aj po dvoch deťoch perfektnú figúru. Do top formy sa vždy dostala v expresne rýchlom čase. Brunetka nedá dopustiť na beh. Dokonca jej to nerobí problém ani s kočíkom.  Spoločnosť mame pri športe tak robí často dcérka Juliana a synček Jonatan. A výsledok je teda skvelý. 

Tamara Heribanová

Spisovateľka Tamara Heribanová mala vždy skvelú postavu. No teraz vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Tajomstvom jej figúry je predovšetkým zdravá strava. Tamara si potrpí na kvalitné a lokálne potraviny a dáva si pozor na to, z čoho sú jedlá pripravované. O pohyb sa jej nepochybne stará rozkošná dcérka Emilka.

Zdenka Záhumenská a jóga

Manželka známeho šéfkuchára Martina Záhumenského, Zdenka má perfektné krivky. Hoci nikdy nemala problém s postavou, teraz jej to mimoriadne pristane. Zdenka žije s Martinom v Toskánsku a venujú sa svojmu cestovateľskému projektu. Práve s tým je spojených množstvo aktivít, pohybu a prechádzok. Okrem nich je však kráska verná najmä jóge. Tá nielen vaše telo dokonale rozcvičí, ale aj spevní. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mária Čírová a jej najlepšie stylingy, v ktorých ohúrila: Poradí vám, ako zviditeľniť svoj módny štýl

Ktorá kráska má podľa Vás skutočné telo bohyne?

spolu hlasovalo 392 ľudí

- Najčítanejšie -