Presunúť na hlavný obsah

Sexi manželka futbalistu Adama Nemca: Vďaka tomuto si krásna Zuzana drží jeho pozornosť deň čo deň

Slovenské celebrity

Po rozprávkovej svadbe sa Zuzana Kollárová a Adam Nemec vybrali na dobrodružstvo vo dvojici, kde vznikli rovnako nádherné zábery, nenechajte si ich ujsť.

Krásne ženy a futbalisti išli odjakživa dokopy. Niet preto divu, že Miss Universe SR  2016 Zuzana Kollárová zaujala futbalistu Adama Nemca nielen svojou krásou, ale aj zmyslom pre humor. Po rozprávkovej svadbe sa tak oficiálne stala jeho ženou. Začiatkom leta však táto nežná kráska mala úraz a letnú dovolenku tak museli odložiť, no dobrodružstvo ich počkalo a naplno si ho mohli užiť v predchádzajúcich dňoch.

Po vstupe do manželstva vyzerá ešte lepšie

Splnený sen každej ženy v podobe svadby sa odzrkadlí aj na jej tvári. Rozžiarená Zuzana si vychutnáva každú chvíľu so svojím manželom Adamom. Život so športovcom totiž nie je taký jednoduchý ako si mnohí myslia. Prispôsobovanie sa tréningom a zápasom, ale aj starostlivosť o domov a vytváranie zázemia je nesmierne dôležité. Rovnako aj to, aby človek zrelaxoval a Zuzana presne vie, ako na to. 

Prečítajte si: Toto je jeden z najstabilnejších párov slovenského showbiznisu: 17 rokov sú spolu aj vďaka tomuto

Každá žena by si mala ponechať kus dobrodružného ducha

Jej dobrodružná povaha sa nezaprie a s futbalistom Adamom Nemcom si vychutnali zákutia slnečného  ostrova Cyprus. Zuzana aj napriek tomu, že je z nej už manželka, rovnako pristupuje nielen k starostlivosti o svoj zovňajšok, ale ponecháva si niečo zo svojho „dievčenského ja“. Život netreba brať príliš vážne a dôvod na smiech sa nájde každý deň. 

Práve vďaka tejto prirodzenej povahovej črte si dokáže udržať muža, ktorý si bez nej nevie predstaviť deň. Veľa žien po vstupe do manželstva začne byť vážnymi a stratia svoj zmysel pre humor. V prípade tejto mladej krásky to však neplatí a dvojica si vyrazila na motokárach pozrieť si tie najkrajšie výhľady.

O tom, že aj samotný futbalista má závideniahodný výhľad, svedčia aj plavkové kreácie tejto kráľovnej krásy z roku 2016. Zuzana Nemec presne vie, v čom sa skrývajú jej ženské zbrane. V celých plavkách s vykrojením vyzerá rovnako sexi ako v čipkovanom dvojdielnom sete. 

Zuzana sa netají tým, že má šťastie na genetiku a za jej štíhlou figúrou je predovšetkým dedičstvo. Vždy vysmiata kráska totižto miluje jedlo a vôbec sa v ňom ani neobmedzuje. To prekvapilo aj samotného športovca, ktorý sa kvôli čo najlepšiemu výkonu musí kontrolovať a jesť zdravo a výživne. 

- Najčítanejšie -