Presunúť na hlavný obsah

Vek je len číslo: Pre toto je lepšie, ak má váš partner o pár rokov menej ako vy sama

Feminity

Máte aj vy o niekoľko rokov mladšieho partnera a hoci ho miluje, obávate sa, čo vás môže čakať v budúcnosti? Žiaden strach, odhalili sme dôvody, prečo je vzťah mladšieho muža a staršej ženy vo väčšine prípadov harmonickejší.

Hoci v minulosti to bolo takmer neprípustné, v dnešnej dobe nie je nič zvláštne, ak majú ženy po svojom boku mladšieho partnera. Výhody takéhoto vzťahu sú skutočne veľké. Aspoň to tvrdia ženy, ktoré to zažili. 

Mohlo by vás zaujímať: Táto jediná vec dokáže zničiť vzťah, žiaľ pochopila som to príliš neskoro: Ruku na srdce, robíte ju aj vy?

Životný elán

Zabudnite na stereotyp a nudu. Ak máte vedľa seba muža, ktorý je o pár rokov mladší, jedno je isté. Čaká vás v určitej miere bezstarostnosť, vitalita, dobrodružstvá a akčnosť. Títo muži majú vo väčšine prípadov energie na rozdávanie a dokážu vás neustále prekvapovať. Udrživajú sa vo forme a týmpádom to čaká aj vás. 

Motivácia

Mladší partner môže byť skvelým ”motorom”, aby žena nestagnovala a starala sa o seba. Práve vďaka tomu, drvivá väčšina žien pri takomto partnerovi výrazne omladne. Zaujímajú sa o seba odrazu oveľa viacej, dobrajú si skvelú starostlivosť o telo aj dušu, stávajú sa atraktívnejšími, sebavedomejšímí, no a v neposlednom rade šťastnejšími. 

Čítajte tiež: Tieto veci vášmu manželovi ubližujú: Prestaňte s nimi ešte predtým, ako svoje manželstvo zničíte

Obdiv

Mladší partner ku svojej staršej a skúsenejšej partnerke vždy vzhliada. Mnohokrát ju vníma ako bohyňu, čo je pre nás ženy samozrejme príjemné. Obdivuje, čo v živote dokázala, čo dosiahla, to ako je emočne vyrovnaná, že vie, čo od života chce a v podstate má upratané životné priority a zásady. To sú veci, ktoré u mlaších partneriek muži často strádajú. 

Intimita

Nebudeme si klamať, toto je fakt. Mladší muži vydržia viac. Najmä v sexuálnej oblasti. Radi a veľa experimentujú a milujú dobrodružstvá. Čo dodať, vzťah s mladším mužom má veľa výhod. Nezbúdajte však na jedno. Láska nepozná prekžky a vek je len číslo. 

Myslíte si, že môže fungovať vzťah staršej partnerky a mladšieho muža?

spolu hlasovalo 1049 ľudí

Áno
913
Nie
136

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe