Presunúť na hlavný obsah

5 zásad ako zachránite krachujúci vzťah: Trojka vás určite prekvapí

Feminity

Vzťahy bývajú komplikované, to je fakt. Viete však, ako do nich vrátiť vášeň a iskru, aby opäť fungovali? Ak budete dodržiavať tieto zásady, rozhodne sa vám to podarí.

Manželstvo stojí na troch základných pilieroch. Láske, úcte a vernosti. A ak je jeden z týchto pilierov narušný nastáva problém. Práve preto by ste si mali osvojiť zásady ako dokážete zachrániť aj krachujúci vzťah.

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž nebýval často doma: Na základe sms, ktorá akurát blikla, som zistila, že vedie tajný život s týmito ženami

1. Nezabúdajte na úprimnosť

Buďte k sebe úprimní. Od vyjadrovania svojich potrieb, starostí, radostí, prianí. Nenaznačujte, nemyslite si, že vám partner číta myšlienky. Hovorte veci narovinu a presne tak, ako ich myslíte.

2. Myslite na humor

Nedovoľte aby sa vaše manželstvo stalo nudným. V žiadnom prípade nepovažujte jeden druhého za samozrejmosť. Pripravte si z času na čas nejaké prekvapenia. Tu však skutočne platí, že ak si užívate spoločný čas mimo spálne, budete si ho užívať aj v nej. 

3. Partnerstvo má prednosť pred deťmi

Áno je to naozaj tak, aj keď sa vám to môže zdať zvláštne. Skutočne má partnerstvo prednosť pred deťmi. Deti zo správania rodičov presne vedia, či rodičia stoja pri sebe. A to je pre ich zdravý vývin a vzorce so budúcna to najlepšie, čo im môžete dať. Vždy si urobte počas týždňa čas jeden na druhého. Základom je, aby ste veci prežívali spolu, nie vedľa seba. 

Neprehliadnite: Žiarlila som na každú ženu v jeho živote a nechala som si ujsť tento detail: Nakoniec mi to vysvetlil po svojom

4. Rešpektujte názory toho druhého

Dovoľte svojmu partnerovi, aby mal vlastný názor, bez toho aby ste ho urazili, alebo mali útočné poznámky. Očakávať, že budete vo všetkom súhlasiť jeden s druhým, je viac ako naivné.

5. Nezabúdajte na prejavy náklonosti

Nežnosti a dotyky sa musia stať bežnou rutinou vášho fungovania, nielen súčasťou intímneho aktu. A je úplne jedno, či ste spolu rok alebo pätnásť. Pokiaľ sa budete držať týchto zásad, verte nám, že zachránite aj manželstvo, ktoré ste považovali za predurčené na koniec. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe