Presunúť na hlavný obsah

Stará láska nehrdzavie: Hoci som bola vydatá a mala dve deti, podľahla som mužovi, ktorý ma pred rokmi sklamal

Feminity

Láska je občas naozaj slepá. A často práve v tých najnevhodnejších prípadoch. Svoje o tom vie aj Natália, ktorá prišla takmer o rodinu, len kvôli vášni.

Hovorí sa, že prvé lásky bývajú o niečo intenzívnejšie. Možno je to len nerozvážnosťou, nedostatkom skúseností, no predsa len ich každý z nás prežíva inak ako tie nasledujúce. A to vôbec nemusia byť osudové. Zistila to aj Natália. Napriek tomu, že bola šťastne vydatá a mala dve rozkošné ratolesti, stačilo jediné. Aby s opäť na scéne obajavil ON.

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž nebýval často doma: Na základe sms, ktorá akurát blikla, som zistila, že vedie tajný život s týmito ženami

Prvá láska nemusí byť osudová

”Marek bol mojou prvou láskou. Chodili sme spolu dva roky a skvele sme si rozumeli. No po maturite sa s rodičmi odsťahovali do Nemecka. On tam nastúpil na výšku a hoci sme sa prvé mesiace snažili náš vzťah udržiavať, nepodarilo sa nám to. Zistila som, že mal popri mne súbežne dva ďalšie vzťahy. Trvalo mi dlho vyrovnať sa s tým, no napokon som stretla na škole Jakuba. Zaľúbila som sa úplne bezhlavo. Rok po štúdiu sme sa vzali a narodili sa nám dvojičky. Bola so skutočne veľmi šťastná. Stačil však jeden okamih a náš rodinný život sa ocitol v troskách.”

Neprehliadnite: Žiarlila som na každú ženu v jeho živote a nechala som si ujsť tento detail: Nakoniec mi to vysvetlil po svojom 

Bola to úplná náhoda. Firma, v ktorej pracovala Natália organizovala veľkú prezentáciu nových produktov a v prvej rade sa objavil Marek. Natáliina prvá láska. ”Neverila som vlastným očiam, že ho vidím. Ubehlo 15 rokov a on sa takmer nezmenil. Bol rovnako očarujúci, sexi a galantný ako kedysi. A navyše bol slobodný. Odrazu som zabudla na všetko zlé, čo mi spôsobil a ako mi ublížil. Nanešťastie aj na to, že som vydatá. Pozval ma na večeru a ja som nedokázala povedať nie. Brala som to ako kamarátske stretnutie. No skončilo sa úplne inak ako som predpokladala.”

Stačí jediný okamih, aby sa vám život obrátil hore nohami

Natália a Marek strávili noc u neho doma. "Cítila som sa ako teenegerka, plná vášne a pocitov ako kedysi. Vypla som si mobil a môj muž o mne nič nevedel. Netušil, kam som išla. Až ráno, keď som sa objavila vo dverách a videla som, ako sa o mňa celú noc strachoval, nedokázala som mu klamať do očí. Povedala mu pravdu. V tom momente sa zbalil a odišiel. Neozval sa mi dva týždne. Keď sa vrátil domov, oznámil mi, nech si vyberiem. Buď naša rodina alebo Marek. Vtedy som pochopila. Toto je muž, ktorý ma naozaj miluje takú, aká som. Zistila som, že vášeň a očarenie nie sú v živote vôbec podstatné. Odvtedy vidím veci inak a viem, že môj muž je pre mňa ten jediný. No mrzí ma ako veľmi som mu ublížila."

Bola pre vás prvá láska tou osudovou?

spolu hlasovalo 263 ľudí

Nie
216

- Najčítanejšie -