Presunúť na hlavný obsah

Tieto veci vášmu manželovi ubližujú. Prestaňte s nimi ešte predtým, ako svoje manželstvo zničíte

Partnerské vzťahy

Niekedy si neuvedomujeme, čo dokáže naše správanie spraviť s mužskými citmi, egom, či osobnosťou. Tieto veci si preto radšej dopredu prehodnoťte.

Vzťahy nie sú a nikdy neboli jednoduché. Napriek tomu život pod jednou strechou s mužom, ktorého ste kedysi bezhlavo milovali nemusí byť úplnou katastrofou.

Mohlo by vás zaujímať: Jedna noc so ženatým mužom ma naučila viac, ako akýkoľvek vzťah. Toto som si uvedomila

Porovnávanie

Ak vášho muža často porovnávate s niekým z vašej minulosti, okolia, či s predstavami, ktoré máte v hlave, robíte zle. Hoci nie je dokonalý, v minulosti ste si ho kvôli nejakému dôvodu vzali. Práve to by ste si mali pamätať aj v ťažších časoch. Ak vás nabudúce prepadne chuť porovnávať, predstavte si seba v jeho pozícii. Ako sa cítite?

Sťažovanie sa

Na život, prácu, spoločný dom, deti, priateľky. Je toho veľa, čo nás ženy trápi, napriek tomu to celé neservírujte práve vášmu manželovi. Aj on má svoje problémy, o ktorých veľakrát jednoducho nehovorí. Áno, niekedy je dobré posťažovať si, samozrejme, ak poznáme hranice a nestane sa z toho pravidlo každého dňa.

Hádky

Keď sme prepracované, unavené a podráždené, tak sa rady hádame. My sa vďaka tomu vyventilujeme a nášho muža tým pomaly ničíme. Ani vás samú by nebavilo prichádzať domov s myšlienkou: "Čo vyvolá hádku tentokrát?"

Ponižovanie

"Si neschopný, nechaj to tak, spravím si to radšej sama." Ak vášho muža staviate do pozície neschopného človeka, tak sa nečudujte, že nabudúce sa vyhne všetkému, len preto, aby to náhodou "nepokazil." Naše slová niekedy vedia pekne zabolieť a mužské ego utrpieť.

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Vďaka jednej úplne obyčajnej rade od svojej mamy som prehodnotila rozhodnutie dať sa rozviesť

"Tak si choď"

Pokiaľ sa dostanete do fázy, kedy vy samé posielate muža kade ľahšie, ohrozujete svoje manželstvo viac, ako si možno myslíte. Nebuďte prekvapené, keď si jedného dňa skutočne zbalí veci a odíde tam, kam ste ho poslali. Tá druhá žena vie, že ona podobnú chybu nespraví.