Presunúť na hlavný obsah

Čo prezrádza spôsob, akým nosia kabelku? Domi Navara Cibulková je ambiciózna, Andrea Verešová vás prekvapí

Slovenské celebrity

Každá sme iná, avšak aj naša neverbálna komunikácia vypovedá niečo o našom živote. To, ako žena nosí svoju kabelku, môže o nej prezradiť viac, ako si myslíte. Čo hovorí neverbálna komunikácia štýlových Sloveniek?

Ženská taška nie je iba módnym doplnkom. Často je kanceláriou, svetom kozmetiky i tých najpotrebnejších pracovných vecí. Jej veľkosť, tvar a dokonca i držanie môže o nositeľne vypovedať veľa. Pozrite sa spolu s nami, ako sú na tom známe tváre a ich kabelková záľuba.

Dominika Navara Cibulková v pozícii sebavedomej ženy

Platí, že žena, ktorá nosí svoju kabelku za uško a voľne ju drží pri svojom tele je ambiciózna a plná odhodlania. Svoj životný postoj takto vyjadruje aj úspešná slovenská tenistka Domi Nava Cibulková. Módu má v malíčku, takže vie, ktoré kúsky sú práve moderné. Ich nosením v ruke a držaním za ucho iba podtrháva svoju húževnatosť a praktickosť. Takáto žena si ide za svojim a má vždy posledné slovo. 

Prečítajte si tiež: Sexi muži slovenského showbiznisu: Tieto tváre ženy milujú a my vieme, prečo

Andrea Verešová je niekedy aj hanblivá

Modelka Andrea Verešová má najradšej malé kabelky, ktoré nosí v ruke. Nepreferuje kúsky s viazaním či uškami, pretože akcie, ktoré často navštevuje si žiadajú iba malý, ale zato ikonický kúsok. Tento typ tašky hovorí o ženskej plachosti. Je to pozitívna vlastnosť, ktorá dodáva žene na tajomnosti i vášnivosti. Ak žena nosí svoju kabelku v ruke a drží ju pred telo, vytvára prvotné pozitívne gesto medzi ňou a novými ľuďmi, ktorých spozná. Je však oddanou partnerkou a tiež milujúcou príslušníčkou rodiny. U Andrei tieto vlastnosti vyzdvihuje aj ladvinka, vďaka ktorej má voľné ruky a môže robiť viacero činností naraz. 

Anna Amenová rada ukazuje svoj štýl

Kráľovná krásy z roku 2010 sa ukazuje v spoločnosti s kabelkou zavesenou na predlaktí. Tento spôsob nosenia preferujú sebavedomé ženy, ktoré sa radi pochvália svojim pekným dizajnérskym úlovkom. Sú odhodlané bojovníčky a radi spoznávajú nových ľudí. Nevadí im prezentácia samého seba, pretože vedia, na akých svojich kvalitách môžu stavať.

Jeanette Borhy dáva najavo, že ju nič nezastaví

Ak ste typ ako Miss Universe Slovakia 2013, svoju menšiu kabelku najradšej nosíte zavesenú na pleci. Je to príjemná pozícia pre tašku, pretože tak môžete manévrovať so svojimi rukami a necítite zaťaženie. Z hľadiska neverbálnej komunikácie ide o silnú ženu, ktorá dáva týmto módnym doplnkom najavo, že ju nič len tak ľahko nezastaví. Ak má stanovený cieľ, dosiahne ho.

Mohlo by vás zaujímať: Moderátorka Soňa Müllerová má módu v malíčku: Jej stylingy vám odhalia, na čo by ste mali túto sezónu vsadiť

Romana Škamlová ako dobrodružná povaha

Milujete aj vy štýl nosenia cross body? Tento populárny prvok dodá každému outfitu iný štýl a nevychádza z módy. Podobne svoje kabelky nosí aj podnikateľka Romana Škamlová. Ženy si týmto spôsobom zabezpečuje pozíciu dobrodruha a voľnej mysle. Názor iných pre ňu nie je dôležitý a taktiež nehľadí na odsudzujúce pohľady tých, ktorí ju nemajú radi. Je to sexi a odviazaná žena!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe