Presunúť na hlavný obsah

Sexi muži slovenského showbiznisu: Tieto tváre ženy milujú a my vieme, prečo

Feminity

Sú mladí, ambiciózni, úspešní, talentovaní a ženy ich zbožňujú. Títo muži patria jednoducho medzi skutočných miláčikov žien. A nám sa podarilo zistiť, čím to je.

Branislav Deák

Sexi herec Branislav Deák má už za sebou niekoľko hereckých úloh v mnohých slovenských seriáloch, no ani jeden z nich nespôsobil taký ošiaľ ako Oteckovia. Práve postava právnika Alexa, ktorú tu stvárňuje, ho v očiach žien urobila ešte atraktívnejším ako doposiaľ. Pre charizmatického herca je typický milý úsmev, vypracované telo a sexi pohľad. Práve týmto láme srdcia mnohých žien a dievčat. Avšak Branislav je už tri roky šťastne ženatý.

Ján Koleník

Uspešný a sympatický herec Ján Koleník je miláčikom žien už roky. Herec, ktorého často vídať aj na divadelných doskách, sa však do ženského povedomia dostal najmä vďaka slovenským seriálom. Ján vždy účinkoval v tých najúspešnejších. Svalnatý ”fešák” je nielen nesmierne talentovaný, ale aj sexi. Práve táto kombinácia je pre ženy veľmi príťažlivá. O fanúšičky tak rozhodne nemá núdzu. Avšak Ján stále je slobodný. Čo sa týka žien uprednostňuje prirodzenosť a nežnosť, je veľký romantik, no svoju osudovú lásku ešte nestretol.

Marek Fašiang

Charizmatického Mareka Fašianga spoznala väčšina Slovákov vďaka seriálu Oteckovia. Hoci svoj hlas ako dabingový herec prepožičal už množstvu postáv, do povedomia žien sa dostal práve vďaka spomínanému úspešnému seriálu. Od toho momentu je pre ženy doslova magnetom. ”Sladkého” veterinára Tomáša, ktorého v seriáli Marek stvárňuje, by chcela mať doma nejedna kráska. Kombinácia romantiky, galantnosti a sexi vzhľadu je totiž veľmi príťažlivá. Jeho srdce si však získala očarujúca modelka Tereza.  

Prečítajte si tiež: Úžasná Ivana Kičikoleva a jej jedálny plán: Na túto vlastnosť pri stravovaní nedá dopustiť v rámci svojej rutiny

Juraj Bača

Vypracované telo, tvár so zvodnými črtami a talent sú dokonalou devízou na to, ako ohúriť ženy. A presne tieto atribúty spĺňa slovenský herec Juraj Bača. Hoci začínal menšími rolami v divadlách, napokon získal job snov v slovenskej verzii seriálu Komisár Rex. Blondiak s modrými očami si podmanil svojou charizmou nejedno ženské srdce. Hoci mal vždy dlhé vzťahy, momentálne je slobodný a tú pravú hľadá. 

Tomáš Tatar

Úspešný slovenský hokejista Tomáša Tatar je prototypom muža, ktorého považuje za dokonalého množstvo žien. Vyšportovaná postava, úspech v kariére, sexi tetovania a jemné  strnisko mu určite pridávajú na sexappeale. 

Thomas Puskailer

Holanďan so slovenskými koreňmi, spevák, skladateľ a ekologický atkivista Thomas Puskailer očaril fanúšičky ešte počas série úspešnej speváckej súťaže. Je milý, romantik a veľký gentleman. Ženy vždy obdivoval a vzhliadal k nim. Práve svojim správaním, zmyslom pre humor a galantnosťou si získal mnohé ženy. Jeho láska však patrí už roky manželke Abbie. Tá je pre Thomasa životnou láskou. Momentálne spevák žije pre rodinu a to ho robí v očiach nežnejšieho pohlavia ešte atraktívnejším.

Mohlo by vás zaujímať: Beauty rutina Miriam Kalisovej pre krásnu pleť po 30-tke: Túto jednu vec sa ohľadom nej naučila a nedopustí na ňu

Ktorý z hercov je podľa Vás najviac sexi?

spolu hlasovalo 878 ľudí

Diskusia k článku

comments powered by Disqus