Presunúť na hlavný obsah

Beauty rutina Miriam Kalisovej pre krásnu pleť po 30-tke: Túto jednu vec sa ohľadom nej naučila a nedopustí na ňu

Slovenské celebrity

Krásna moderátorka Miriam Kalisová si je vedomá toho, že o pleť po 30-tke sa musí poctivo starať. Jej beauty rutina nie je však vôbec komplikovaná, no je odhodlaná vyskúšať aj takéto procedúry.

Túto vec ohľadom pleti Miriam nevedela a nevieme mnohé 

Hoci moderátorka Miriam Kalisová prekročila už 30-tku, na jej pleti to nie je vôbec badať. No ako každá žena, aj ona sa snaží dopriať jej všetko, čo potrebuje, aby sa jej aj vo vyššom veku odvďačila.. Na svojej sociálnej sieti tiež informovala o veci, ktorá bola pre ňu v rámci starostlivosti o pleť až doteraz novinkou: „Paradoxne, častokrát sa lesknutím pleti prejavuje dehydrovaná pleť. Čo bola pre mňa fakt novinka, keďže v tomto moc nie som doma... no nič...človek sa učí celý život,“ podotkla Miriam a my súhlasíme. Pre mnohé z nás je to možno tiež nový poznatok, ktorý zúžitkujeme pri vlastnej starostlivosti o pleť.  

Mohlo by vás zaujímať: Tieto Slovenky vyzerajú po 30-tke štíhlejšie a ženskejšie ako predtým: Vieme, aké je ich tajomstvo!

Na pleť len prírodné produkty bez chémie 

Jej zvyčajná beauty rutina však nie je vôbec komplikovaná a podelila sa o ňu so svojimi fanúšičkami prostredníctvom svojho instagramu. Miriam si raz do mesiaca dopraje kozmetiku a na svoju pleť si nanáša výhradne prírodné produkty plné byliniek a bez chémie. Bylinkové elixíry sú teda jej ranným rituálom a tým večerným zase bylinkové séra. Samozrejme, ako podotýka, večer je základ dobre sa odlíčiť. 

Čítajte tiež: Kozmetické procedúry, ktorým sa speváčka Dara Rolins nebráni: Takto si pomáha ku krásnym perám

Po tridsiatke urobila aj takéto opatrenie 

Krásna moderátorka však nenecháva nič na náhodu a na instagrame tiež prezrádza: „Som si povedala, že po 30-tke už je asi faakt na čase, začať sa pravidelne starať o svoju pleť...“ Miriam teda podstúpila aj procedúru v špeciálnom zariadení, kde po jej tvári prebehli  podľa vlastných slov elektroforetou s peptidmi a ako sama moderátorka dodala, jej pleť bola po tejto procedúre ako bábätko. 

Neprehliadnite: Prirodzene krásna Mary Havranová: Pozrite sa, na aké vychytávky nedá táto herečka dopustiť 

V starostlivosti o pleť zvažuje však ešte jednu procedúru

Miriam však v jednom zo svojich príspevkov podotkla, že zvažuje aj túto ďalšiu účinnú procedúru: „Odhodlávam sa aj na mezoterapiu... tak verím, že môj strach z ihiel nejako prekonám.“ My len doplníme, že mezoterapia je jeden z najúčinnejších spôsobov omladenia pleti kyselinou hylaurónovou.

Odhodlali by ste sa aj vy, milé čitateľky, na takúto skrášľovaciu procedúru akou je mezoterapia?

spolu hlasovalo 111 ľudí

Áno
67
Nie
44

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus