Miriam Kalisová sa po boku Dušana Pašeka mení: Aj takto jej to v novom vzťahu neskutočne pristane

Krásna moderátorka je už niekoľko mesiacov partnerkou Dušana Pašeka. Je zjavné, že jej tento vzťah neskutočne prospieva.

Miriam a Dušan sa k sebe hodia už na prvý pohľad

Miriam a Dušan sa k sebe hodia už na prvý pohľad

Zdroj: Ján Zemiar

Je vidno, že ich spája láska

Obaja majú za sebou zopár nevydarených vzťahov, no zdá sa, že im to tentokrát skutočne vyšlo. Miriam sa s Dušanom spoznala ešte počas toho, ako bolo jej manželstvo s Martinom Šmahelom v rozvodovej fáze, ich vzťah však naplno prepukol až vtedy, keď bola už krásna cukrárka šťastne nezadaná.

Obaja si padli do oka takmer okamžite a ich vzájomná príťažlivosť bola skutočne navonok badateľná. Spoločné chvíle si užívali už počas celého leta, kedy aj s malinkou dcérkou krásnej Miriam, Miou, strávili dovolenku na Sardínii.

Inšpirujte sa: Pozrite sa na to, čo momentálne zamestnáva sympatickú moderátorku Miriam Šmahel Kalisovú: Tá žena sa nikdy nenudí

Dušan je na svoju ženu patrične hrdý

Bývalý hokejista si naozaj nemohol lepšie vybrať. Krásnu Miriam mu závidí nejeden muž a on si jej krásu uvedomuje naozaj naplno. Páčila sa mu totiž už od prvej chvíle ako ju uvidel a už po pár mesiacoch od prvého stretnutia jej čaru podľahol.

Svoju novú partnerku vystavuje na obdiv naozaj pri každej vhodnej príležitosti a svoju lásku jej dáva najavo skutočne verejne. Spoločné fotografie na sociálnych sieťach nie sú ničím výnimočným a ako pod nimi sám Dušan píše, svoju priateľku považuje za najkrajšiu ženu, akú kedy videl.

Nenechajte si ujsť: Bez čoho si nevie predstaviť Vianoce Miriam Šmahel Kalisová? Pre Feminity prezradila svoj obľúbený receptík

Svoje súkromie nechcú rozmazávať

Aj napriek tomu, že ani jeden z nich nechce svoje súkromie pretriasať na verejnosti, obaja sa vyjadrili, že sú spolu neskutočne šťastní a spoločne s malinkou Miou tvoria skutočne ukážkovú rodinku. Mia si totiž Dušana aj za tak krátky čas dokázala naozaj obľúbiť a je svojej šťastnej mamičke aj v tak nízkom veku skutočnou oporou.

Miriam skutočne žiari

Šťastie a lásku je na Miriam vidno naozaj jasne. Odkedy sa začala stretávať so známym bývalým hokejistom je celkom zrejmé, že si život konečne naplno užíva. Nový účes a rozžiarená tvár sú len zlomkom zo všetkých znakov, ktoré jasne hovoria o tom, že krásna moderátorka je konečne skutočne šťastná.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšia celebritná mama Miriam Kalisová šokovala: Toto by ste od nej zrejme nečakali!

Myslíte si, že Miriam nový vzťah pristane?

Áno
340
Nie
52
Hlasovalo: 392

Foto:
Ján Zemiar, instagram.com/miriam.kalisova, instagram.com/dusanpasek
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba