Sexi moderátorka Lucia Barmošová inak ako predtým: Pozrite, aké telo skrýva pod šatami

Obľúbená a sympatická moderátorka Lucia Barmošová je krásna žena. Jej fanúšikovia si ju zamilovali hlavne kvôli prirodzenosti a samozrejme jej moderátorskému talentu.

Takto ste známu moderátorku pravdepodobne ešte nevideli

Takto ste známu moderátorku pravdepodobne ešte nevideli

Zdroj: instagram.com/luckabarmosofficial

Lucia Barmošová však nie je len tvárou spravodajstva, ale je aj veľmi aktívna žena, ktorá miluje hory, turistiku a šport, vďaka ktorému si vypracovala ukážkovú postavu. Pred pár dňami však vyskúšala trošku netradičnú aktivitu, ktorou bola lukostreľba. Svoj zážitok na profile okomentovala slovami: „Lukostreľba je skvelá! Odporúčam.“ My zas musíme uznať, že jej to aj počas tejto prevažne mužskej aktivity pristalo.

Čítajte aj: VIDEO: Sexi herečka Barbora Švidraňová ako ju nepoznáte: Toto robila predtým, ako začala so spevom

Obdiv však nemá iba za odvahu, ale hlavne za dokonale štíhle bruško, ktoré počas strieľania z luku „ukázala“. Keďže ju môžete na obraze vidieť iba v dlhých outfitoch, takáto fotografia je dôkazom toho, že pracovať na sebe nikdy neprestala, práve naopak.

Vďaka súkromnému profilu moderátorky máte tiež možnosť nahliadnuť, ako trávi svoj voľný čas. Väčšinou pridáva fotografie z turistiky a našich krásnych hôr, ktoré si podľa jej vlastných slov zamilovala. Lucia nemá problém ani s inými druhmi športu, kosením trávy, hrou na klavíri, či dokonca skákaním cez gumu. Moderátorka Lucia Barmošová je jednoducho akčná a sympatická žena, ktorá si svoj život užíva naplno a bez akýchkoľvek zábran.

Prečítajte si: Vyzerá naozaj sexi: Moderátorka Lucia Barmošová predviedla svoju "tajnú zbraň", takto to dopadlo

Páči sa vám Luciina štíhla postava?

áno
360
nie
70
Hlasovalo: 430

Foto:
instagram.com/luckabarmosofficial, Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba