Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Herečka Lucia Hurajová vyzerá dva mesiace po pôrode dvojičiek výborne: Tomuto za to vďačí!

Feminity TV

Čerstvá mamička Lucia Hurajová nám prezradila, čo sa skrýva za jej štíhlou postavou len 2 mesiace po pôrode a zároveň priznala ako dokáže skĺbiť osobný život s pracovným.

Pri pohľade na krásnu herečku by málokto predpokladal, že len pred dvoma mesiacmi priviedla na svet dvojičky Izabelu a Sofiu. Lucia je nám porozprávala, komu vďačí za štíhlu líniu, a akým športom sa venuje.

Prečítajte si aj: Ako žijú početné celebritné rodiny a na akých hodnotách si zakladajú? Nahliadnite do ich súkromia

Ako vyzerá bežný deň čerstvej mamičky?

„Veľmi rôznorodo. Vzhľadom k tomu, že som stále v pohybe, tak niekedy vstanem skôr a niekedy neskôr. Starám sa samozrejme o dve, ktoré sú doma a potom príde môj syn, ktorý sa vráti zo škôlky.  Popri tom sa človek musí starať o domácnosť, ale stíhame mať aj tzv. quality time. Vždy si zájdeme niekam, kde sa vzájomne potešíme. Dievčatá môžu byť na vzduchu a môj syn sa môže vybehať. Popri tom zvládam aktivity, ktoré ma neustále držia v takom spoločenskom napätí v zmysle, že sa mám prečo ráno aj obliecť, namaľovať a učesať,“ hovorí s úsmevom šarmantná herečka Lucia Hurajová. 

Tajný recept na štíhlu postavu

„Keď  som sa dozvedela, že čakám dvojičky, tak som sa samozrejme obávala o ten výsledok. Som celkom rada, že som si zachovala svoju pôvodnú formu. Myslím si, že gro toho celého je genetika. Keby ste videli moju mamu, tak by ste pochopili, že to máme v rodine. Ja však hovorím, že netreba jesť za dvoch ani za troch, ale stravovať sa zdravo. Ďalšia vec je, že netreba prestať cvičiť. Existuje dnes už tehotenská joga, ktorá je veľmi bezpečná a tiež človeka udrží vo forme,“ priznáva Lucia. 

V zdravom tele zdravý duch

„My máme rodinné športy lyžovanie a golf. To sú dva športy, ktoré robí celá rodina, takže ak s nimi chcem byť, musím sa prispôsobiť. Taktiež veľmi rada bicyklujem a asi najviac zo všetkého plávam, pretože som vodný živel. To som robila dokonca do nejakého ôsmeho mesiaca tehotenstva,“ dodala šťastná mamička. 

FEMINITY TV: Lucia Hurajová prezradila, ako vyzerá jej bežný deň a komu vďačí za štíhlu postavu

Mohlo by vás zaujímať: Neuveríte, čo stojí za štíhlymi postavami kráľovskej rodiny: Za všetkým je vec, ktorú robí práve samotná Kate

- Najčítanejšie -