Presunúť na hlavný obsah

Michal Sabo pravidelne podstupuje kyslíkové ošetrenie pleti

Krása

Obľúbený moderátor Michal Sabo taktiež patril k viac než polovici mužov nad 30 rokov, ktorá sa z času na čas sťažuje na väčšiu citlivosť pleti, suché miesta či naopak na prejavy mastnej a problematickej pleti. Dnes, kedy je vzhľad veľmi dôležitý i u mužov, je pochopiteľné, že tieto kožné problémy sú im rovnako nepríjemné ako ženám. Preto hľadajú rýchle a hlavne účinné riešenie. A to speaker našiel v Inštitúte estetickej medicíny v Pezinku, ktorý vedie známa lekárka MUDr. Pallová.

„Miško má pleť vo veľmi dobrom stave, čo je dané z časti genetikou a z časti jeho výborným prístupom a starostlivosťou o ňu. Mužská pleť je pomerne odolná, časom jej však takisto treba dať zrelaxovať sa a doslova „nadýchnuť sa“. Práve  preto som mu odporučila tvárové ošetrenie OxyGeneo+," hovorí dermatovenerologička MUDr. Pallová.

Čo je OxyGeneo+?

OxyGeneo+ je inovatívna technológia, ktorá v sebe spája očistenie pokožky, zvýšenie úrovne kyslíka pleti a hĺbkovú infúziu účinných látok, ktoré blahodárne pôsobia na pleť. Tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť ju a zabrániť jej starnutiu.

Moderátor sa priznal, že pleť nevyzerajúcu na jeho vek má v génoch, avšak má i svoje rituály, ktoré sa snaží dodržiavať. Michal Sabo hovorí: „základom je hydratácia, pijem veľa tekutín, nezanedbávam detoxikáciu tela, snažím sa každý deň hýbať, som aktívny, nepodceňujem spánok a relax. Keď toto všetko namixujete v tom správnom pomere, vaše telo a pleť vám to vrátia dvojnásobne.“

Ako OxyGeneo+ funguje?

Pri ošetrení OxyGeneo+ sa vďaka zmiešaniu terapeutického gélu a špeciálnej kapsule vytvorí na pleti veľké množstvo CO2, ktorý aktivuje Bohrov  efekt. Tým dôjde k prirodzenému maximálnemu okysličeniu pleti. Výsledkom je jemná a svieža pleť, takisto sa zjednotí je tón a zredukujú sa rozšírené póry.

Treba sa báť?

„OxyGeneo+ je veľmi príjemné a relaxačné, častokrát sa mi stane, že pri ňom zaspím. Muži sa ho absolútne nemusia báť, práve naopak. Všetkým ho odporúčam,“ odkazuje mužom Sabo.

FOTOGALÉRIA


 

1. krok - Tripolárna rádiofrekvencia - na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, dochádza k prehriatiu pokožky a vo vnútorných vrstvách sa začína tvoriť nový kolagén. TriPollar rádiofrekvenčná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť pre ošetrenie všetkých typov pleti a to po celý rok.

2. krok OxyGeneo+  - v druhom kroku, samotnom ošetrení OxyGeneo+ sa spájajú 3 zákroky, a to:
Exfoliácia - odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
Vyživovanie - OxyGeneo+ pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl - pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.
Okysličenie pleti - OxyGeneo+ vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky. 

3. krok - Masáž - zlepšuje vstrebávanie účinných látok v dôsledku zvýšeného bunkového metabolizmu.

Ošetrenie trvá 50 minút, je príjemné, relaxačné, klienti sú ním nadšení, odchádzajú z neho ako znovuzrodení a navyše ihneď sa môžu zaradiť do bežného života. Účinky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení, pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame absolvovať kúru OxyGeneo+ 6krát, a to raz týždenne, následne raz mesačne.

Ošetrenie OxyGeneo+ nemá žiadnu dobu rekonvalescencie a pleť vyzerá úžasne ihneď po ošetrení. Ak máte v pláne významnú udalosť, naplánujte si ošetrenie OxyGeneo+ na ten istý deň, prípadne o deň skôr a pripravte sa vyzerať úžasne!

Na otázku ako sa Michal v Inštitúte estetickej medicíny cíti, odpovedal pohotovo a veľmi výstižne: „Výborne!“

O Inštitúte estetickej medicíny

Inštitút estetickej medicíny je špičkové medicínske zariadenie vedené primárkou MUDr. Alenou Pallovou. Poskytuje široké spektrum zákrokov z oblasti korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie hmotnosti, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie a ďalšie služby v oblasti krásy a zdravia. Zákroky prostredníctvom najmodernejšieho technického vybavenia realizuje MUDr. Alena Pallová alebo MUDr. Lucia Drahovská a skúsený tím zdravotníckeho personálu IEM. O kvalitách služieb IEM sa presvedčilo už mnoho známych osobností  nielen z mediálneho prostredia.

Viac o IEM nájdete na stránkach: www.iem.sk, www.vekjelencislo.sk, www.facebook.com/InstitutEstetickejMediciny  ako aj na Instagrame @institutestetickejmediciny.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -