Presunúť na hlavný obsah

Herec Vladimír Kobielsky ukázal manželku: S touto krásnou ženou má dve malé deti

Slovenské celebrity

Sympatickému a talentovanému hercovi Vladimírovi Kobielskemu sa aktuálne v tanečnej súťaži veľmi darí. Každým kolom je lepší a tanec si skutočne užíva.

Herca Vladimíra Kobielskeho si určite pamätáte zo seriálu Panelák, kde si zahral partnera sympatickej herečky Diany Mórovej. V reálnom živote má však doma milujúcu manželku Alenu a okrem toho je spokojným a dvojnásobným otcom už roky. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Takto herečku Zdenu Studenkovú nepoznáte. Prezradila nám, čomu sa venuje v súkromí i recept na fungujúci vzťah

Aktuálne sa mu však najviac darí na tanečnom parkete, kde spolu so svojou tanečnou partnerkou Dominikou Chrapekovou predvádzajú jedno úspešné číslo za druhým. Vladimír sa do svojej role tanečníka naplno vložil a ide mu to stále lepšie. 

Nepodporujú ho však len jeho kolegovia, ale aj manželka Alena, ktorá mu pred pár dňami počas súťaže robila spoločnosť. Pozrite sa, ako to dvojici spoločne pristalo.

Na Vladimira a jeho tanečné výkony musí byť jeho rodina hrdá, keďže on sám sa tancu nikdy profesionálne nevenoval. O to viac ho ľudia podporujú, lebo vidia, že na sebe musí poriadne makať na to, aby to aj s tanečnou partnerkou fungovalo. 

Prečítajte si: Čo sa stalo s kráskami zo súťaže Let´s Dance: Surovcová stále boduje, z mladej tanečníčky je krásna mamina

Obdiv si však získal aj za to, ako dokáže skĺbiť rodinu, náročné tréningy a prácu, keďže aktuálne natáča diely nového seriálu spolu s hercom Braňom Deákom a ďalšími. My mu v súťaži držíme palce a prajeme veľa energie a samozrejme úspechov!

Je vám sympatický herec Vladimír Kobielsky?

spolu hlasovalo 1100 ľudí

áno
1040
nie
60

- Najčítanejšie -