VIDEO: Krásna Silvia Šarközi má doma svoju kópiu: Jednou vecou ju jej dcéra Vanessa poriadne prekvapila

Silvia Šarközi má doma svoju vernú kópiu, ktorá sa na ňu stále viac a viac podobá. My sme mali naposledy možnosť obe krásne dámy Šarköziové vyspovedať a musíme uznať, že sú si veľmi podobné.

Silvia a Vanessa vyzerajú skoro ako sestry

Silvia a Vanessa vyzerajú skoro ako sestry

Zdroj: Vlado Anjel

Obe sú talentované, krásne a majú neuveriteľný cit pre hudbu. Cigánska diablica Silvia je na svoju dcéru Vanessu právom hrdá. Hlavným dôvodom je to, že jej dcéra si prvýkrát v živote zahrá hlavnú rolu v ich novom pripravovanom muzikáli Prekliatie.

Viac informácií o predstavení a aj samotné lístky na blížiaci sa muzikál Prekliatie nájdete na stránke Predpredaj.sk.

FEMINITY TV: Vypočujte si celý rozhovor so Silviou a Vanessou Šarközi, v ktorom sa dozviete, čím Silviu jej dcéra najviac prekvapila

Prečítajte si aj: Mama s dcérou sa vybrali do spoločnosti: Pozrite sa, ako to krásnym ženám Šarköziovým počas večera pristalo

Silvia spolu so svojou skupinou Cigánski diabli chystajú muzikál Prekliatie, v ktorom sa odohrá veľký boj dobra so zlom, a to hlavne v podobe lásky a nenávisti. Muzikál je z dielne režiséra Jaroslava Moravčíka a zahrá si v ňom aj známy herec Karol Csino. Silvia nám prezradila, v čom sa bude tento muzikál líšiť od predošlého s názvom Carmen: "Oproti Carmen, ktorá bola hlavne tanečná a hudobná, je v novom muzikále aj hovorené slovo. A hlavne je to v slovenčine, čiže ľudia budú rozumieť všetkým tým piesňam."

Okrem toho chystajú Cigánski diabli aj koncert, ktorý sa uskutoční na Valentína, a na ktorom  si zahrajú spolu s Máriou Čírovou, či Robom Grigorovom.

Lístky na koncert si môžete zakúpiť priamo cez stránku Predpredaj.sk.

Sympatická dcéra Vanessa nám v rozhovore prezradila tiež to, ako trávia svoj voľný čas s mamou Silviou: "Veľmi radi spolu chodíme na kávičky, nakupovať po obchodoch a pozeráme spolu televízor." Obe majú veľmi pekný vzťah a Vanessa dokonca priznala, že mama je jej veľký vzor a necháva sa ňou v živote inšpirovať. "Určite chcem byť raz ako ona," dodala Vanessa na záver.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Barbora Rakovská má doma už prváčku: Pozrite sa, ako vyrástlo jej dievčatko a ako s ňou trávi čas

Foto:
Vlado Anjel, Ján Zemiar, instagram.com/vanesssarkozi, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba