Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Slovenka Lucia Javorčeková je viditeľne iná: Čo stojí za jej krásnou postavou a prečo si zakladá na krivkách?

Feminity TV

V rozhovore s úspešnou modelkou Luciou Javorčekovou sme sa dozvedeli viac o tom, aká je v skutočnosti sexi brunetka, ktorú sleduje na instagrame viac ako 890 tisíc fanúškov.

Krásnu a úspešnú Slovenku sme zastihli na fotení proteínovej tyčinky od Max Sport, s ktorou Lucia Javorčeková momentálne spolupracuje. Spojenie vyzývavej a energickej modelky s obľúbenou proteínkou snáď nemohlo dopadnúť lepšie a my sme mali možnosť nahliadnuť do zákulisia tohto príjemného fotenia.

Lucia nás prekvapila svojou profesionalitou a nezameniteľnou charizmou, ktorú okolo seba vyžarovala. Pozitívne naladená a usmievavá brunetka nám v rozhovore porozprávala, ako vyzerali jej modelingové začiatky a aj to, čo ju najviac zamestnáva v súkromí. Nechajte sa prekvapiť!

Feminity TV: Sexi modelka Lucia Javorčeková vám prezradí aj to, prečo preferuje krivky

Viac zaujímavých tipov zo sveta zdravého životného štýlu a Max Sport noviniek môžete sledovať na ich FB Fanpage.

Známa vo svete

Lucia je známa predovšetkým prostredníctvom svojho instagramu, na ktorom má slušný zástup fanúšikov z celého sveta. Na otázku, ako táto sláva začala, nám odpovedala skromne. „V prvom rade chcem poznamenať, že na Slovensku veľmi známa nie som. Ja sa dosť snažím si chrániť súkromie a veľa ľudí si myslí, že žijem v zahraničí, čo je fajn,“ začala s úsmevom.

Začalo to na svadbe

Začalo to celé v osemnástich, keď sa vydala a skúsila si, aké je to pracovať v modelingovom svete: „Na svadbe mi fotografka povedala, že som veľmi fotogenická a nech to skúsim. Najprv som začala fotiť fashion, ale potom mi aj fotografi povedali, aby som sa zamerala na glamour a akty," pokračovala v rozhovore.

Lucii sa však tento nápad spočiatku nepozdával a svoje prekvapenie vôbec neskrývala. „Moja prvá reakcie bola, že tak toto nie!“ Neskôr však krásna brunetka pochopila, že toto je jej cesta. „Narazila som na super fotografov, ktorí mali estetické cítenie a zároveň to vedeli zachytiť tak, aby to vyzeralo umelecky a nie lacno,“ priznala otvorene.

Rodina je pre ňu základ

Ľudia, ktorí ju nepoznajú, ju zaradzujú medzi vyzývavé sexi krásky s dokonalým zovňajškom a zvodnými krivkami. Lucia však v sebe skrýva oveľa viac, ako len peknú tváričku a bezchybné telo! Málokto tuší, že táto prekrásna modelka je šťastne vydatá a doma má 7-ročnú dcérku. „To, čo vidíte na instagrame, to je, dá sa povedať, moje alter ego, ale inak som úplne bežný človek s úplne bežnými starosťami a radosťami. Veľmi si zakladám na mojej rodine a to je pre mňa úplný základ všetkého,“ odpovedala úprimne.

V jednoduchosti je krása

Pri otázke, ako sa stará o svoj zovňajšok a či pozná nejaký tajný recept na krásu nás pobavila milou odpoveďou. „Tak odo mňa niečo také asi nedostanete,“ zasmiala sa. „Ja som veľmi taký jednoduchý človek a beriem to tak, že v jednoduchosti je krása, takže používam úplne bežnú kozmetiku, nechodím do salónov a dokonca si podstrihujem vlasy sama. Samozrejme športujem, pretože po pôrode to už je trošku ťažšie s postavou,“ dodala Lucia.

Dynamický a zaujímavý život

Na fotení novej proteínovej tyčinky sme vyspovedali aj spoluzakladateľa značky Max Sport Martina Polednu, ktorý nám prezradil dôvod, prečo si na fotenie nového produktu vybral práve Luciu. „Vybrali sme si ju, pretože je atraktívna. Nielen na prvý pohľad, ale aj smerom dovnútra. Lucia v sebe skrýva viacero atribútov, ktoré sa nám páčia. Žije dynamický a zaujímavý život a napriek tomu má svoje hodnoty. Ten jej príbeh je veľmi atraktívny a chcem ho vyrozprávať spoločne s naším produktom,“ povedal Martin.

Vo videu účinkovali najobľúbenejšie proteínové tyčinky na Slovensku od Max Sportu. Jediné bez nezdravých éčiek a teraz aj s novými príchuťami. 

- Najčítanejšie -