Presunúť na hlavný obsah

Brigitte Macron verí v pravú lásku: Najmladšej dcére v tomto dáva jasný dôkaz, ako si ísť za splnením svojho sna

Zahraničné celebrity

Prvá dáma Francúzska je ikonou moderných dní. Za nič sa nehanbí a svoj život žije tak, ako si ona sama praje. Má predsa nárok na pokoj a šťastie, tak tomu učí aj svoju dcéru z prvého manželstva.

Dcéra Brigitte Macron je verná rozprávaniu svojej mamy. Tiphaine Auziére, ktorá má 34 rokov, vidí vo svete len dobro a chce ho šíriť okolo seba. Sama prežila začínajúcu lásku, ktorú kedysi pociťovala aj jej matka k budúcemu prezidentovi Francúzska. Obraz ich vytrvalosti a jasnej budúcnosti jej ostal v hlave až doteraz. 

Prečítajte si tiež: Aké šperky nosí vojvodkyňa Meghan Markle? Jej štýl by sa dal zhrnúť troma slovami, inšpirujte sa aj vy

Nejasná predstava budúcnosti ju neodradila

Keď Brigitte spoznala Emanuela, ešte ani jeden z nich netušil, že by sa on sám mohol raz stať prezidentom tak obrovskej krajiny akou je Francúzsko. Brigitte Macron, ktorá je povolaním učiteľka, veľmi obdivovala odhodlanie a ctižiadostivosť mladého muža, ktorý začínal chápať presnému fungovaniu tohto sveta. Jej dcérka mala vtedy iba deväť rokov a doteraz si pamätá, ako Emanuela poznala zo školy, bol totiž spolužiakom jej staršej sestry.

Nepoznanie hraníc je základom k úspechu

Prvá dáma Francúzska naučila svoje deti všetko potrebné. Vedia sa samé o seba postarať, byť zodpovedné i poriadkumilovné. Snažila sa v nich však budovať aj lásku k čnostiam a hľadanie pravdy v pravosti citov. Tiphaine si neustále pripomína krásne chvíle, ktoré jej mame vyčarovávajú úsmev na tvári. Sú to práve tie, ktoré mala možnosť prežiť s milovaným mužom.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná Alžbeta II. pozvala matku Meghan na Vianoce ku nim: Rodina Kate takéto pozvanie nikdy nedostala

Ak má byť niekto obrazom dokonalosti, tak moja matka

Skúsená advokátka pritom vie, že iba na fakty sa môže 100% spoľahnúť. Vynecháva z nich však srdcové záležitosti a vo svete šíri posolstvo, ktoré mala možnosť vidieť na vlastné oči. Ak je pre ňu niekto odrazom stability a pozornosti, je tou dvojicou práve jej mama a Emanuel. Prezradila, že keď ich vidí spolu, žijú si svoj vlastný svet tak, akokeby okolie ani neexistovalo.

- Najčítanejšie -