Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo dokonalej pleti Lady Di: Na túto jednu vec nedala ikonická princezná dopustiť

Feminity

Túžite po alabastrovej pokožke, no stále sa vám ju nedarí mať? Nám sa podarilo odhaliť malé tajomstvo krásy, na ktoré nedala dopustiť ani okúzľujúca princezná Diana.

Ikonickú a nezabudnuteľnú princeznú Dianu, miloval celý svet. Bola milá, dobrosrdečná, láskavá a mala neuveriteľnú charizmu. Vždy z nej vyžaroval, pokoj, harmónia a pokora. A navyše, bola kúzelná. Mohla sa pochváliť absolútne bezchybnou pokožkou. Nám sa podarilo zistiť, čomu za čo tomu vďačila. 

Mohlo by vás zaujímať: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan?

Tajomstvo, na ktoré nedala dopustiť

Diana presne vedela, čo si v rámci prísneho kráľovského protokolu môže a nemôže dovoliť. Nikdy sme ju nevideli s extrémne výrazným make - upom. A ona sama ho ani nepotrebovala. Vždy mala pleť ako čerstvá dvadsiatnička. Dokonca aj po dvoch deťoch. Ak ste si teda mysleli, že vplyvom hormónov sa vaša pokožka musí zásadne zmeniť k horšiemu, je to omyl. Musíte len vedieť, ako sa o ňu dokonale starať. A Diana to ovládala dokonale. Dokonca aj bez pomoci akýchkoľvek odborníkov. Nikdy sa nebála starnutia, práve naopak. 

Dokonalá beauty rutina

Rituál na ktorý princezná nedala dopusitť využíva dnes aj Kate Middleton. A inšpirovala ju práve mama princa Williama. Každé ráno začínala tým, že tvár umyla a naniesla si na ňu argánový olej. Nechala ho pôsobiť 20 minút a potom si tvár jemne pretretla suchou servítkou. Rovnako postupovala aj večer, po odlíčení. Nikdy nepoužívala žiaden krém proti starnutiu. Bola verná len tejto jednej drobnosti.

Čaro v maličkostiach

Princezná vedela, že argánový olej obsahuje obrovské množstvo prírodného vitamínu E, ktorý pôsobí proti starnutiu buniek, zvyšuje elasticitu pleti, zabraňuje tvorbe vrások a pokožke dodáva prirodzený lesk a vláčnosť. Pravidelne ho využívala aj ako podkladovú bázu pod ma - up. A vyzerala perfektne. Tak čo, skúsite jej bauty rutinu aj vy?

Čítajte tiež: Najhonosnejšie ženské rozlúčky so slobodou: Na takúto noc budúce nevesty určite nezabudnú

Skúsite aj vy tajný recept, na ktorý nedala Diana dopustiť?

spolu hlasovalo 168 ľudí

Nie
31

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus