Presunúť na hlavný obsah

Najhonosnejšie ženské rozlúčky so slobodou: Na takúto noc budúce nevesty určite nezabudnú

Zahraničné celebrity

Túžite po nezabudnuteľnom svadobnom dni? Rozlúčka so slobodou vás však presvedčí o tom, že dokonalosťou môže oplývať aj tento deň, ktorý na Slovensku ešte nemá také rozmery ako v zahraničí. Pozrite sa spolu s nami, do akých veľkých rozmerov môže narásť.

Ženská rozlúčka so slobodou naberá na popularite a samozrejme líši sa od toho, čo si pod rozlúčkou so slobodou klasicky predstavujeme. Už viac nejde iba o pokojný večer s kamarátkami či záplavu šampanského. V tento večer sa môžete oddať svojej slobode ešte posledný krát, prečo to teda nespraviť vo veľkom?

Prečítajte si tiež: VIDEO: Trendy interiéry podľa slávnych žien: Scarlett Johansson má rada eleganciu, Jessica Alba miluje farby

Chcelo by to aj honosné miesto

Samozrejme to, kde sa bude rozlúčka konať je čisto na výbere nevesty. Tie budúce ale aj už vydaté neváhali premeniť celú jednu budovu na svoj malý raj. Priyanka Chopra, ktorá si o pár mesiacov vezme svoju lásku Nicka Jonasa premenila celý obchod u Tiffanyho na veľkú párty. Chýbať nemohla atmosféra luxusu a šaty, ktoré si budúca nevesta na seba obliekla vyrážali dych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Priyanka Chopra (@priyankachopra),

Vyberú sa niekam poriadne ďaleko

Výhodou bohatých a slávnych je aj neobmedzené cestovanie. Práve vďaka nemu mohla influenecrka Chiarra ferragni pozvať všetky svoje kamarátky na nezabudnuteľnú dámsku jazdu na Ibizu. Inak tomu nebolo ani v prípade spomínanej Priyanky. Tá sa na druhú akciu vybrala s kamarátkami do Amstredamu, kde im zrazu patrila celá jedna reštaurácia. Prečo predsa neoslavovať aj na viackrát?

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Kardashianky kedysi a dnes: Takto ich zmenili zákroky a šikovné make-up triky na nepoznanie

Nájdenie dokonalosti

Ak si už myslíte, že miesto je hlavná položka zo zoznamu, nenechajte sa vykoľajiť ani jeho zdobením. Na podobnej akcii nesmie chýbať množstvo kvetov, najlepšie fotostena z nich, pri ktorej sa v pokoji vyfotí každá kamarátka či členka rodiny. Celým plusom je aj do detailu prestretý stôl či malé darčeky pre všetkých ženských hostí. Takú krásu si užila napríklad Shanina Shaik. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus