Presunúť na hlavný obsah

Rýchly tip na detox od 54-ročnej Yolandy Hadid: Vyzerá úžasne a tento trik naučila aj svoje dcéry

Zahraničné celebrity

Modelka a podnikateľka Yolanda Hadid nie je v našich končinách až tak známa. Mená jej dcér sa však dostali na obálky najznámejších titulov po celom svete. Ako táto slávna matka ovplyvnila ich stravovanie.

Svetové modelky Bella a Gigi Hadid sú tvárami mnohých značiek vyhľadávanými po celom šírom svete. Ich mená sa skloňujú iba s tými najpozitívnejšími prívlastkami. Za úspechom a krásou každej mladej ženy však nestojí muž, ale jej matka. Tak tomu bolo v prípade aj Belly a Gigi. 

Prečítajte si tiež: Známe krásky z červeného koberca pred 10 rokmi a dnes: Pozrite sa, že vek je skutočne len číslo

Modelka inšpiráciou

Ich mama, momentálne podnikateľka, spisovateľka i star z reallity show, Yolanda Hadid, si užíva slávu svojich dcér naplno. Nie je iba hrdou a podporujúcou matkou, je aj ich vzorom, ktorý ich o modelingu mnohé naučil a ozrejmil im celé vody tohto promimentného sveta krásnych žien.

Túto zásadu im vštepila

Bella i Gigi sa venujú poctivému tréningu, to sa im vziať nemôže. Vytrvalosť a silné sebazaprenie si budovali už od mala, keď s mamou chodievali jazdiť na koňoch či plávať. V dospelosti im však poradila túto radu, ktorej sa držia každý deň. Nielen že udržiava ich metabolizmus v plnej funkcii, ale ich pleť, nechty i vlasy žiaria. 

Jedlo prospešné pre celé telo

Yolanda Hadid si už od mladosti začala vyrábať svoje vlastné smoothie džúsy. Týmto pozitívnym zlozvykom nakazila aj svoje dve dcéry, niekedy sa k ním pridá aj brat Anvar Hadid. Smoothie musí obsahovať všetky zdraviu prospešné látky- množstvo draslíka, magnézia i zinku, zabúdať sa nesmie ani na dôležité železo.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná Alžbeta II. sa hrdí touto vianočnou tradíciou: Je úplne iná ako všetky ostatné a toto sa jej na tom najviac páči

Krásu si viete namiešať aj doma

Ženy v rodiny Hadid ho majú preto najradšej v tejto kombinácii- špenát, banán, avokádo, kokosová voda a pár kvapiek agávového sirupu. Do svojho telesného obehu tak každý deň dostanú vitamíny i minerály, ktoré ich telo potrebuje nielen ku kráse ale aj na boj s ochoreniami.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe