Presunúť na hlavný obsah

Fitness rutina očarujúcej herečky Jennifer Aniston: Tesne pred 50-tkou vyzerá o 10 rokov mladšie vďaka tomuto

Zahraničné celebrity

Obľúbena herečka Jennifer Aniston má 49 rokov, no napriek tomuto číslu vyzerá minimálne o 10 rokov mladšie. Na svedomí to má pravidelné cvičenie a špeciálny jedálniček.

Mixuje rôzne druhy cvičenia

Jennifer Aniston cvičí hodinu skoro každý deň. Oddychuje až v nedeľu. Snaží sa meniť a kombinovať cvičenie, aby telo cítili rôzne variácie. Navštevuje spinning, hodiny jogy či pilates: „Cvičím takmer každý deň, minimálne 5-krát do týždňa. Robím 40 minút kardio ako spinning, behanie či rotopéd, alebo kombináciu všetkých troch. Raz do týždňa robím pilates, jogu trikrát do týždňa. Snažím sa to mixovať,“ povedala herečka pre americký InStyle.

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Emma Roberts ukázala svoj elegantný šatník: Takú zbierku kabeliek a topánok jej budete závidieť

Necestuje bez činiek

Okrem toho má však jeden trik, ktorý sa jej osvedčil pritom, keď cestuje. Do batožiny si pribalí jednoručky: „Vždy keď idem niekam do hotela, beriem si so sebou 3,5-kilové činky. Je dobré posilňovať počas pozerania televízora či telefonovania. Pred spaním sa ešte vždy dobre ponaťahujem a dám si zopár brušákov,“ prezradila tajomstvo jej skvelej postavy.

Prečítajte si: Cvičebný plán na spevnené telo: Úžasná Cindy Crawford po 50-ke vďaka nemu konkuruje výrazne mladším

Diéta 40 30 30

Samozrejme bez zdravej a vyváženej stravy by nikdy nedosiahla také výsledky, aké má dnes. Čo sa týka stravovania, herečka sa riadi jedálničkom podľa Barryho Searsoma, ktorá je známa ako diéta 40 30 30. Je postavená na princípe, že by ste mali každý deň prijať 40% sacharidov v podobe ovocia a zeleniny, 30% zdravých tukov, za ktorý sa považuje olivový olej, rybí olej, avokádo či orechy a 30% bielkovín ako kuracie, morčacie či hovädzie mäso a tofu, uvádza thejenniferanistondiet.com.

Cvičíte viac ako 4-krát do týždňa?

spolu hlasovalo 286 ľudí

Áno
80
Nie
206

- Najčítanejšie -