Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Meghan podstúpila viaceré skrášľovacie procedúry: Pozrite si foto z minulosti a porovnajte

Zahraničné celebrity

Dnes sa Meghan približuje skôr k latinskoamerického výzoru, no nie vždy tomu tak bolo. Vojvodkyňa zo Sussexu absolvovala viacero zákrokov, aby potlačila afroamerické korene a bola krajšia.

Meghanina mama ja Afromeričanka, otec beloch. Ako dieťa mala klasické kučeravé vlasy, s ktorými začala v puberte bojovať. Z hustých brčkavých vlasov chcela mať rovné. Objavila keratínové vyrovnávanie, vďaka ktorému jej vlasy vydržia byť rovné aj niekoľko mesiacov. 

Vyrovnávacia kúra na vlasy

Meghan už niekoľko rokov chodí na brazílsky keratín. Ten vyrovnáva vlasy na približne 4 mesiace, takže je potrebné navštevovať túto procedúru pravidelne. Počas kúry sa na hlavu nanáša zmes keratínu a formaldehydu. Maska preniká pokožkou hlavy a vyhladí vlasy už od korienkov. „Meghan chodí ku mne dvakrát do týždňa na keratínové ošetrenie. Je to vhodné pre ľudí s prirodzene kučeravými vlasmi. Vďaka tejto kúre sa zbaví kučier a vlasy sa stanú poddajnejšími," povedal pre PEOPLE jej hairstylista.

Operácia pŕs i nosa

Časopis Globe oslovil doktorov, aby podľa fotiek porovnali Megan kedysi a dnes. Newyorský doktor Yoel Shahar odpoveďou prekvapil: „Jej prsia sú viditeľne zväčšené. Môžete to zbadať z boku, kde je vidieť, že sval je nahradený a vylepšený. Takisto aj jej nos je rovnejší, má jemnejšie rysy ako keď bola dieťa." Takže prirodzenej kráse bolo potrebné dopomôcť, aby Meghan vyzerala tak, ako dnes. Okrem týchto zásahov si necháva bieliť aj svoj chrup: „Je očividné že, má zuby vybielené, a takisto medzery medzi zubami zmizli," hovorí doktor Otto Placik.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná Alžbeta II. pozvala matku Meghan na Vianoce ku nim: Rodina Kate takéto pozvanie nikdy nedostala

Udáva trendy na klinikách plastickej chirurgie

Meghan udáva trendy nielen čo sa týka módy a vizáže, ale dokonca aj na klinikách plastickej chirurgie. V rozhovore s NBC Washington to potvrdil aj washingtonský plastický chirurg Dr. Michael Somenek. Inšpiráciou pre ženy sa stal práve nos vojvodkyne zo Sussexu. Po tom, čo sa svet dozvedel o zásnubách Meghan a princa Harryho, kliniku zaplavili žiadosti o úpravu nosa takého istého tvaru, aký má bývala herečka. „Na jej nose je dobré to, že z profilu má pekne zvýraznenú špičku nosa," vysvetľuje odborník Somenek. Vďaka jej nedokonalému nosu a hrbolčeku na špičke sa zmenili zaužívané beauty štandardy, ktoré doteraz preferovali rovné nosy, ako má napríklad Kim Kardashian.  

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus