Presunúť na hlavný obsah

Roztomilá vianočná tradícia v rodine Kardashian-Jenner: Takto trávia vianočné ráno všetci jej členovia

Zahraničné celebrity

Rodina Kardashian-Jenner jednoducho sviatky miluje a vie si ich užiť vo veľkom štýle. Veľmi vážne berú nielen vianočnú výzdobu, ale aj svoje vianočné rodinné tradície. Viete, ktorá je tou, bez ktorej sa nezaobídu ani jedny Vianoce?

Výzdoba pod palcom mamy Kris a čo ešte?

O vianočnej rodinnej tradícii, na ktorú nedá celá rodina Kardashian-Jenner dopustiť sa pre internetový portál brit.co rozhovorila Kim Kardashian West. Okrem toho, že prezradila aj to, že každoročnú vianočnú výzdobu vrátane vianočného stromčeka má pod palcom mama Kris, ktorá na to najíma dokonca firmu, prezradila aj ďalšie roztomilé veci  o rodine počas tohto obdobia. 

Mohlo by vás zaujímať: Prečo sa ženy po celom svete toľko stotožňujú s klanom Kardashianiek? Dôvod vás prekvapí

Najmladšia z rodu Kardashian-Jenner, Kylie, sa už stihla na svojej sociálnej sieti pochváliť aj takýmto vianočným stromčekom. Čo poviete, to je ale nádhera...

Roztomilá rodinná tradícia na vianočné ráno

Každý rok sa stretáva na vianočné ráno celá rodina Kardashian-Jenner v dome najstaršej sestry Kourtney Kardashian a prichádza takto: „Na vianočné ráno všetci siahneme po pyžamách, keď otvárame darčeky v dome Kourtney,“ prezrádza Kim. Kvôli tejto rodinnej tradícii preto každý rok dostáva každý člen rodiny pyžamo ako povinnú súčasť vianočných darčekov. 

Čítajte tiež: Pozrite sa, čo so sebou spravila "dokonalá" Kim Kardashian: Pri pohľade na fotografiu spred troch rokov, nebudete chápať

Súčasťou tradície je aj táto zábavná vec

S otváraním darčekov v pyžamách vo vianočné ráno je spojená ešte jedna typická vec pre rodinu. Každý člen rodiny má vlastný baliaci papier, aby sa poznalo od koho daný darček je: „Minulý rok sme s Kanyem zabalili darčeky do matného čierneho baliaceho papiera s čiernou stuhou. Je zábavné dávať darčeky s takýmto rukopisom,“ objasňuje Kim súčasť roztomilej rodinnej tradície na záver.

Neprehliadnite: Kardashianky neustále šokujú svet: Neverili by ste, v čom spočíva ich neuveriteľná sláva