Presunúť na hlavný obsah

Spoznajte 3 rady, ktoré vám naznačia, že vaša kamarátka vás za chrbtom zrádza: Tieto detaily si všímajte

Zábava

Nič nedokáže pokaziť pekné dni ako zrada. Od blízkej osoby tento akt bolí ešte viac, pripravte sa preto a všímajte si všetky náznaky, ktoré vám vaša kamarátka vysiela a prekuknite ju hneď v zárodku.

Ak sa niekoho život točí iba v okruhu negatívnej energie, oberá vás takýto človek o vnútornú silu. Sama racionálne viete, že kamarátku, ktorá je k vám neúprimná v živote nepotrebujete, nechcete však pretrhnúť dobré vzťahy. Spoznajte pravé úmysly ženy, ktorá je vo vašom živote a zistite, či jej na vás záleží rovnako ako vám na nej. 

Prečítajte si tiež: Najlepšie manželky sa rodia v týchto znameniach: Pre tieto vlastnosti ich muži vedia oceniť

Ozve sa, iba keď ona niečo potrebuje

Prvým dôležitým aspektom, na ktorom by malo stáť priateľstvo je práve kontakt. Kamarátka by mala byť osobou, ktorej sa môžete ozvať aj o pol noci a pozorne vás vypočuje, nenamieta a nesúdi vás. Ako náhle cítite, že ona sama sa vám však ozýva iba keď niečo ona potrebuje, je veľmi zrejmé, že vaše priateľstvo vystavuje ohrozeniu a nezáleží jej ani tak na vás ako na vlastnom uspokojení z tohto vzťahu.

Môže vás ignorovať, vy jej to však nerobte

Keď sa už stretnete a vaša kamarátka sa iba okato tvári, že ju zaujíma vás život, nerobte tú istú chybu ani vy. Ukážte jej, že ste emocionálne úplne niekde inde a so záujmom počúvajte jej rozprávanie. Iba tak totiž viete zistiť či má niečo proti vám. Jej slová vám môžu odhaliť veľa- aj to, či vás svojou negativitou chce iba stiahnuť dole.

Mohlo by vás zaujímať: Znamenie zverokruhu, ktoré čakajú v roku 2019 najväčšie zmeny: Čo robiť, aby všetko vyšlo tak, ako má?

Získava si ľudí, ktorých vy nemusíte

Jasným znakom podrazu je práve priatelenie sa s ľuďmi, ktorých vy sama nemusíte. Ak ste si kedysi spolu rady poklábosili o chybách iných, teraz vie tieto vaše predsudky použiť proti vám. Dávajte si preto pozor na ženy, ktoré nevedia udržať tajomstvo.

Diskusia k článku

comments powered by Disqus