Ženy narodené v týchto znameniach každý miluje: Patríte do tejto skupiny aj vy?

Niektoré ženy takmer každý zbožňuje. A pritom preto takmer nič nerobia. Môže za to len znamenie zverokruhu, v ktorom sa narodili. Nájdete sa medzi nimi aj vy?

Ženy narodené v týchto znameniach každý miluje

Ženy narodené v týchto znameniach každý miluje

Zdroj: Profimedia

Majú pevnú vôľu a veľkú vnútornú silu. Nevzdávajú sa ani vo chvíľach, keď to ostatní už vzdali. S odhodlaním, navyše sebavedome a s gráciou zvládajú všetky životné nástrahy a situácie. No a okolie ich zbožňuje. Aj vy ste zvedavé, či do tejto skupiny žien patríte? Tak čítajte ďalej. 

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Vďaka týmto vlastnostiam si získajú každého

Sú pokojné, láskavé, veľmi citlivé, štedré a väčšinou sa vyhýbajú hádkam. V živote vyhľadávajú bezpečie a pocit istoty. Na tom si zakladajú. No a vo chvíľach, keď chcú niečo dosiahnuť, nájdu v sebe obrovskú silu a energiu pustiť sa do čohokoľvek. Reč je o Rybách a Pannách. Práve tieto dve znamenia totiž muži milujú. Tieto ženy sú pre nich stelesnením dokonalosti. Práve vďaka svojej krehkosti, ktorou navonok pôsobia, má väčšina mužov tendecie ochraňovať ich. Jemnosť a sila, ktorá z nich vyžaruje zároveň, dostane snáď každého. Navyše sú plné životného elánu, optimizmu a majú veľmi silnú charizmu. Jednoznačne patria medzi skutočných miláčikov v akejkoľvek oblasti. 

Mohlo by vás zaujímať: Stačí táto jedna veta a prinútite muža, aby vás pozval von, aj keď si s ním len píšete: Vyskúšate?

Neustále na sebe pracujú a napredujú

Ryby aj Panny chcú veci neustále opravovať a zlepšovať. Nekonajú podľa intuície, či vnútorného hlasu, ale vždy sa pozerajú do budúcnosti a prispôsobujú tomu aj svoje konanie. Možno aj preto sa im väčšina vecí, ktoré si v živote zaumienia aj podarí. Všetko doťahujú do konca. No a v neposlednom rade sú skvelé poslucháčky, dokážu sa vcítiť do iných. Za každých okolností chcú vedieť, prečo sa niečo deje tak, ako sa deje, zaujíma ich ako veci fungujú. Práve dané otázky ich poháňajú vpred. Tak čo, našli ste sa? 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

Áno
445
Nie
262
Hlasovalo: 707

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba