Presunúť na hlavný obsah

Ženám narodeným v tomto znamení sebavedomie naozaj nechýba: Vďaka týmto črtám to dotiahnu ďaleko

Zábava

Viete, ako sa to hovorí, niektorým je proste dopriate viac ako tým druhým. Ženy, ktoré majú vyššie sebavedomie majú aj tieto povahové črty. Pozrite sa, či aj vy ste medzi nimi.

Ženské sebavedomie ide ruka v ruke s našou krásou. Iba ženy, ktoré sú spokojné a šťastné samy so sebou, vyžarujú to špeciálne vábenie, ktoré láka mužov. Nenechajte sa však odradiť ani svojim znamením. Síce sú niektoré z nás predurčené na úspech, ženská pôvabnosť nepozná hraníc. 

Mohlo by vás zaujímať: Aké je vaše karmické číslo v roku 2018? V tejto fáze sa práve nachádzate, no onedlho vás čaká niečo nové

Číslo jedna pre všetky levice

Žena narodená od 23. júla do 23. augusta je tou najväčšou zvodkyňou. Nemá problém s veľkým množstvo ľudí a rada si ich podmaní svojim každodenným šarmom. Túto svoju povahovú črtu nevníma ako niečo extra. O svojom sebavedomí vie od malička a rada si ho pestuje. Jej úsmev je vždy tým najväčším v miestnosti a nemôžete si ju nevšimnúť. Miestami vie byť kráľovnou drámy, avšak pozornosť ktorú na seba zvrháva si neskutočne užíva. 

Strelec vedie v rebríčku sociálnosti

Všetci máme v sebe zaužívané určité témy, o ktorých sa v spoločnosti mlčí. To však neplatí pre ženu narodenú v znamení strelca. Je očarujúcou a prispôsobivou partnerkou, dokáže ľahko manipulovať a otáčať ľudí na svoju stranu. Táto črta je pre ňu veľkou výhodou, pomáha jej v tom práve vysoké sebavedomie. Nemá problém so spontánnymi nápadmi, ktoré často vzídu práve z jej hlavy. Hľadá radosť práve v sociálnej interakcii a veľmi rada sa obklopuje práve ľuďmi, ktorí sú ochotní počúvať jej nápady a zdieľať jej nadšenie pre pozemské veci.

Baran pozná svoju hodnotu a drží sa jej

Síce sa môžu zdať na prvý pohľad iba tvrdohlaví, barani majú vo svojej prirodzenosti oveľa viac. Ženy tohto znamenia sú skvelými vodcami skupiny, k čomu prispieva práve ich poznanie vlastného ja. Sú sebavedomé a táto črta z nich prirodzene plynie. S každou situáciou sa vyrovnávajú s nadhľadom a nedajú sa zahanbiť nikým iným. Majú tendenciu dávať ľuďom pocítiť, že sú niečím viac, avšak im samým to veľmi pomáha s vyrovnávaním sa s neľahkými situáciami. Svoje ego si chránia a nemajú radi, ak im ho niekto chce zraziť.

Škorpiónka je úprimnosť sama

Ak vám hviezdy dopriali znamenie škorpióna, dostali ste v balíčku pri narodení aj vlastnosť zvanú úprimnosť. Nesnažíte sa ju používať proti iným, práve naopak. Pomáha vám pri spoznávaní seba samej. Ženy škorpiónky sú preto prirodzene sebavedomé. Vedia, v čom sú dobre a práve tieto sféry svojho života sa snažia pokrývať. Nemajú rady nepriame náznaky, ani zdĺhavé zavádzajúce konverzácie. Ak s nimi chcete viesť rozhovor, buďte priamy a hovorte veci z hĺbky svojho srdca. Práve úprimnosť k samým sebe z nich robí stvorenia, ktoré svojim sebavedomím môžu ovládnuť svet.

Prečítajte si tiež: Čo zaberá na ženy podľa znamenia zverokruhu? Na Panny stačí tento trik, u Levíc sa musia chlapi snažiť viac

Vodnár hovorí veľké nie akejkoľvek nenávisti

Prelom januára a februára patrí znameniu vodnára. Jeho povahovou črtou je práve aj spomínané sebavedomie. Začínajú si ho budovať už mladosti a to neustálym zlepšovaním samého seba. Vondárky sú niekedy zahľadené do seba, avšak to im dáva možnosť pracovať na vlastných chybách. Chcú sa polepšiť, ak niečo nezvládajú a nevšímajú si akúkoľvek nenávisť voči svojej osobe. Niekto by povedal, že sú sebecké, avšak opak je pravdou. Sú nezávislé a plné nasadenia. Neprajníkov odstrihávajú zo svojho života najviac ako sa dá, nepotrebujú totiž ich negatívnu energiu vo svojom živote.

- Najčítanejšie -