Presunúť na hlavný obsah

Ako zistíte, že iným ženám sa páči váš muž? Tieto znaky si pri komunikácii s nimi všímajte, číslo 3 vás zaskočí

Partnerské vzťahy

Vzťah by mal byť o vzájomnej tolerancii a samozrejme, neskonalej láske. Nie je však zakázané, aby sa vás partner zdal príťažlivý aj iným ženám vo vašom okolí. Dávajte si však pozor na tieto konkrétne typy, niekedy totiž môže ísť aj o niečo viac.

Ženy sú dravé, pokiaľ ide o dobrý partnerský úlovok. Niekedy ich nezaskočí ani keď má už muž ich snov svoju vlastnú partnerku. Vy si však ako skúsená pozorovateľka všímajte správanie svojho partnera a prekuknite jeho tendencie hneď na začiatku. Túžite predsa po zmysluplnom vzťahu plnom porozumenia a nie po klamstve, v ktorom vás on bude ťahať za nos.

Prečítejte si tiež: Čo muži na ženách považujú za sexi: Týchto 5 vecí robí ženy v očiach mužov atraktívnejšími

Všetko začína nevinne

Ak sa s partnerom vydáte do spoločnosti, vždy sa nájde jedna alebo dve ženy, ktoré zaujme. Na tom je samozrejme všetko v poriadku, vy sama sa môžete cítiť poctená, že ste si vybrala sympatického a atraktívneho muža. Nedovoľte mu však zamotať sa do sietí iných žien a pozorne si všímajte jeho prejavy. Začnite s tými verbálnymi. Je k ženám milý? Na tom je všetko v poriadku, ako náhle však chce plniť každé jedno prianie, ktoré vidí na očiach inej a nie vám, dostávate sa do poriadneho problému.

Posvieťte si konverzáciu

Všetko je v maximálnom poriadku kým sa konverzácia odohráva pokojne. Ako náhle však dvojica, ktorej jednu časť stvorí aj váš partner prejde k vášnivejšej debate, dávajte si pozor. Niekedy nemusí ísť ani o spoločné záujmy. Ak negatívne reakcie totiž dokážu spustiť vášeň. Ak sa človek dostane do zapáleného rozhovoru, uvedomí si, že práve toto je aktivita, ktorú by chcel zdieľať aj so svojim partnerom. 

Mohlo by vás zaujímať: Takéto typy žien posielajú muži k vode: Viete, kedy si muži vo vzťahu povedia, že už majú dosť?

Akú náladu si zachováva?

Záhadným bodom, do ktorého sa musíte naplno ponoriť je práve mapovanie partnerovej nálady pred a po rozhovore s neznámou ženou. Ak bol v pozitívnom stave a jeho úsmev sa ešte rozšíril, vedzte, že môžete naraziť na problém. Je tomu tak však aj v opačnom prípade. Ak sa mu na akciu vôbec nechcel ísť a pred vami iba neustále hundral či prejavoval negatívne správanie, je dosť možné že za pozitívnom a radostnou náladou stojí práve nová žena, ktorú mal možnosť spoznať.

- Najčítanejšie -