Presunúť na hlavný obsah

Takéto typy žien posielajú muži k vode: Viete, kedy si muži vo vzťahu povedia, že už majú dosť?

Feminity

Ak patríte k týmto typom žien, je veľká prvdepodobnosť, že nemáte šťastie na dlhé vzťahy. Takéto typy žien posielajú muži k vode.

Jasné, väčšinou sme milé, láskavé a tvárime sa nenahraditeľne. Aspoň na začiatku vzťahu určite. Čo sa však stane ako po pár mesiacoch odhodíme pomyselnú masku a odhalíme svoju pravú tvár? Pozrite sa spolu s nami, ktoré typy žien nedokážu muži v dlhodobom vzťahu veru vystáť. Patríte medzi ne aj vy?

Prečítajte si: Veta, ktorú potrebuje počuť každá zaneprázdnená žena od partnera: Ak si myslíte, že je to ľúbim ťa, mýlite sa

1. Diagnóza kariéristka

Žien, ktoré sa tvária, že majú svoj život pevne pod kontrolou a muža vlastne nepotrebujú pribúda. Snažíme sa byť samostané, no občas zabúdame na to povestné, že chlap jednoducho chce chrániť, dobýjať a starať sa. Nechce mať po svojom boku niekoho, pre koho je smartphone, či notebook stredobodom vesmíru. Samozrejme, je skvelé, že sa o seba viete postarať, no nezabúdajte byť aj ženou. Milou, láskavou a v neposlednom rade krehkou.

2. Diagnóza mamička

Ak patríte k ženám, ktoré svojmu milému neustále prízvukujú vetu typu: ”Podľa mňa by si mohol radšej…” je veľká pravdepodobnosť, že s vami veľmi dlho nevydrží. Uvedomte si totiž, že jednu mamu už má. A ďalšiu ani náhodou nepotrebuje.  Tento typ žien má totiž tendenciu skĺznuť aj do tzv. manipulátoriek a o to veru muži nestoja. A je jedno, či majú 20, 30 alebo 50. 

3. Diagnóza ”stíhačka”

Ak ho neustále zahlcujete otázkami, kde je, s kým je, kam ide, ako dlho tam bude, jedným si buďte isté. Nevydrží s vami dlhšie ako pár mesiacov. Akonáhle si to totiž uvedomí, povie vám sladké zbohom skôr ako sa vy zamyslíte nad vašou spoločnou budúcnosťou. Muži totiž potrebujú voľnosť. Veľa voľnosti. Či sa vám to páči alebo nie, je to fakt, s ktorým sa budete musieť zmieriť. 

4. Diagnóza pani dokonalá

Chcete byť najlepšia vo všetkom? Najlepšie varíte, pečiete, vyzeráte, máte ideálnu kariéru? Pokiaľ sa ho snažíte na všetky svoje superlatívy dostať, nie je to najšťastnejšia cesta. Po dokonalosti totiž chlapi netúžia. Aspoň v reálnom živote. Preto sa nesnažte byť vo všetkom ideálna. 

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Radíte sa do niektorej z týchto kategórií?

spolu hlasovalo 111 ľudí


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus