Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 vecí vás naučia najbolestivejšie rozchody: Pozrite sa, ako z nich dokážete vyťažiť

Feminity

Hoci rozchod nikdy nie je príjemný, jedno je isté. Môže mať aj svoju pozitívnu tvár. Odhaľte spolu s nami, prečo pre vás môže byť naozaj prínosom. Aj keď sa to na začiatku vôbec tak nezdá.

Samozrejme, všetky to vieme. Rozchod vždy bolí. Aspoň jednu stranu minimálne. Človek má pocit, že sa mu zrútil svet, stratil ideálne predstavy o živote, láske a máme pocit, že jediné, čo nám pomôže je sebaľútosť a plač. A aj keď táto fáza je nevyhnutná, po nej nasleduje ďalšia. Taká, ktorá nás posúva o métu ďalej. Základom je nadýchnuť sa uvedomiť si, čo všetko nám preošlí vzťah dal a čo vzal.

Prečítajte si: Veta, ktorú potrebuje počuť každá zaneprázdnená žena od partnera: Ak si myslíte, že je to ľúbim ťa, mýlite sa

5 vecí, ktoré vás naučia najbolestivejšie rozchody

1. Všetko sa dá zvládnuť 

Hoci to tak na začiatku nevyzerá a máte pocit, že už nič nebude ako predtým, verte, že bude. Chce to len a len čas. A nie je to len obyčajné klišé, ale fakt. Ak k tejto veličine pridáte dostatočný odstup, máte vyhraté.

2. Začnete si vážiť sama seba

Nikto a ani nič by nemalo byť u vás na prvom mieste, okrem seba samej. Aj keď sa to na prvé počutie môže zdať veľmi sebecké, opak je pravdou. Tu platí rovnica - akcia, vyvoláva reakciu. Takže ak ste vy šťastná a vážite si samú seba, jedine vtedy dokážete urobiť šťastné aj vaše okolie. 

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

3. Budete vedieť, čo už rozhodne nechcete 

Povedať čo chceme a po čom túžime je oveľa jednoduchšie,ako vysloviť nahlas to, čo nechceme. Avšak aj to je veľmi dôležité. Práve túto podstatnú vec vás bolestivý rozchod naučí. Už si budete vedieť ”dupnúť”.

4. Samostatnosť

Rozchod vás naučí postaviť sa na vlastné nohy. Odrazu zistíte, že tú žiarovku v obývačke dokážete vymeniť aj sama, dokonca aj natankovať zvládnete a rovnako nepotrebuejte nikoho aby vám pomáhal s nákupom. Zistitenie, že dokážete všetko, na čo si spomeniete, je veľmi príjemné a oslobodzujúce. 

5. Vyselektujú sa vám priatelia

Ak ste boli s partnerom roky spolu, faktom zostáva, že ste mali množstvo spoločných priateľov. Po rozchode pri vás zostanú len tí skutoční a najbližší. A buďme k sebe úprimné, takáto ”očista” nikdy nie je na škodu, no nie?

Prečítajte si: Randila som s príjemným mužom a všetko šlo hladko: Počas prvej noci však povedal vetu, na ktorú neviem zabudnúť

Naučili ste sa niečo po rozchode?

spolu hlasovalo 127 ľudí

Nie
11

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus