Presunúť na hlavný obsah

Táto udalosť bude vo vašom živote kľúčová, ak ste sa narodili v tomto znamení: Pozrite, čo vás ovplyvní

Feminity

Jedno zo znamení zverokruhu bude mať rok 2019 skutočne intenzívny. A bude za to môcť jediná udalosť. Pozrite sa, čo ovplyvní vaše rozhodnutia, ak ste sa narodili v tomto znamení.

Bude to rok plný zmien, nových výziev, splnených želaní a snov. Rok, ktorý ovplyvní a zmení váš život od základov. Ak ste single, nájdete svoju spriaznenú dušu, ak ste dlhodobo vo vzťahu, môžete sa spoľahnúť, že tento rok budete konečne počuť svadobné zvony. Veci, na ktorých ste roky pracovali sa premenia na realitu a vy získate potrebné zadosťučinenie, na ktoré ste dlhodobo čakali. Toto všetko sa však týka jediného znamenia zverokruhu. Aj vy ste zvedaví, či sa radíte do tejto kategórie?

Čítajte tiež: Naše telo prijíma cukry dvoma spôsobmi: Takto zabránite tomu, aby ich premieňalo na tukové vankúše

Udalosť, ktorá zmení váš život

Pokiaľ ste sa narodili v znamneí Leva, tak rozhodne. Práve toto znamenie totiž zažije mimoriadne intenzívny rok. Svojou dravosťou, odhodlanosťou a sebavedomím sa mu podarí skutočne všetko, na čo sa čo i len pozrie. 2019 je totiž pre Leva kľúčová. A najmä zmeny, ktoré so sebou prináša. Hoci to znie navonok priam idylicky, predsa len sa stane niečo, čo vás na chvíľku dostane zo zaužívaných reálií. Niečo čo vás bude mrzieť a bolieť zároveň.

Zmena, ktorá vás posunie ďalej

Stratíte totiž veľmi blízkeho človeka v svojom okolí. Buď sa odsťahuje, zmení spôsob života, alebo sa jednoducho vaše cesty rozídu z nevysvetliteľných príčin. Avšak práve tento aspekt, následne ovplyvní vaše ďalšie životné rozhodnutia a vy sa posuniete oveľa ďalej. Paradoxne vás táto udalosť naozaj posilní. Získate a objavíte v sebe akúsi skrytú, vnútornú silu, o ktorej ste doposiaľ ani len netušili.  Tá vám rozprestrie nové obzory a vy pochopíte, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Musíte si byť  však vedomí, že vďaka tomu, sa vám začne naozaj dariť vo všetkom, na čo siahnete. 

Narodili ste sa v tomto znamení?

spolu hlasovalo 505 ľudí

Áno
265
Nie
240

Mohlo by vás zaujímať: Tajný drink na krásu, vďaka ktorému budete vyzerať mladšie: Zbavíte sa aj tuku na bruchu

- Najčítanejšie -