Presunúť na hlavný obsah

Najhoršia vec, ktorú môžete vo vzťahu robiť: Takto muž urýchlene vyhľadáva inú ženskú spoločnosť

Partnerské vzťahy

Vzťahy sú veľmi krehké a zatiaľ čo vy si môžete myslieť, že chcete tomu druhému len dobre, v skutočnosti sa to môže vypomstiť proti vám.

Prvý rok vzťahu je o zamilovanosti, tá skutočná previerka prichádza až neskôr po vytriezvení. Tie najpevnejšie vzťahy nie sú o šťastí, ale o tom, čo sú dvaja ochotní do neho dať a naopak, v čom ustúpiť. Nevera nie je jediným problémom krachu vzťahov či manželstiev, málokto si uvedomuje, že sú aj iné a rovnako rozšírené problémy. Medzi nimi aj snaha ženy pretvoriť si muža na svoj obraz. 

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Čím viac sa snažil, tým horšie to bolo

Nech sa zdá vzťah akokoľvek dokonalo na prvý pohľad, nie vždy tomu tak musí byť za dverami. Ženy sa niekedy správajú nevysvetliteľne nielen pre mužov, ale aj pre samotné ostatné ženy. Maroš je úspešný podnikateľ, veľmi spoločenský typ. Koniec koncov so svojou snúbenicou sa zoznámil na oslave narodenín ich spoločného známeho. Poviete si, hrdličky. Tak do seba zapadali. Maroš bol bezhlavo zamilovaný a vo veku, keď chcel rodinu. Mal 35 rokov, takže nič prekvapivé. Plnil každé jedno prianie jeho nežnej polovičky. 

Zdá sa však, že ona to nevedela oceniť, aspoň podľa jeho slov: „Čím viac som pre ňu robil, tým viac mi vyčítala, čo pre ňu nerobím. Začalo sa to stupňovať a ja som si to všímal stále viac.“ Maroš sa však po čase na chvíľu upokojil a snažil sa svoju partnerku Martinu vidieť v lepšom svetle. Chcel jej dokázať, že naozaj mu na nej záleží. Jediné, čo ju dokázalo presvedčiť je predsa prsteň. Na dovolenke pred ňou pokľakol a ona povedala bez váhania áno. Na chvíľu bol pokoj a idylka ako na začiatku vzťahu pokračovala. Bohužiaľ, len dva mesiace. Martina potom začala robiť to, čo Maroša iritovalo. Snažila sa ho silou mocou pretvárať na obraz muža, ktorého si zrejme vysnívala.

Snaha pretvoriť ho na svoj obraz

Tento kolobeh sa neustále opakoval a stupňoval. Čo by iné ženy za toľkú pozornosť, akú jej prejavoval Maroš, dali. Martine neskôr začalo prekážať, že jej zásnubný prsteň nie je v takej hodnote, ako mala predstavu. Rada sa ukazovala v spoločnosti a cítila ako niečo viac. To začalo prekážať Marošovi, ktorému sa jeho pôvodná vysnívaná krásna žena mení každým dňom na nespokojnú a frustrovanú. Jediný, na kom si to potom vybíjala, bol práve on. V spoločnosti sa snažila hrať na dokonalý pár ako z rozprávky. S nespokojnosťou prichádzala aj vlna urážok a ponižovania Maroša, ako vo vzťahu nervózna matka a dieťa. Viete si asi predstaviť, čo toto všetko urobí s mužským egom. Vyčítala mu, že sa nespráva ako muž, nehovoriac o tom, že mu chýba galantnosť. Neustále chcela, aby ju obdarúval darčekmi.

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Toto jej tlačenie na pílu napokon spôsobilo, že Maroš začal vyhľadávať ženskú spoločnosť mimo domu. Martinu však nepodvádzal, ako by ste si mohli myslieť. Tento paralelný spôsob života mu však pomohlo odpútať sa od ženy, ktorá sa ho snažila pretvoriť na svoj obraz.

Martina to však ani potom nepochopila a stavala sa do pozície ublíženej. Všetko otočila na Maroša a dokonca sa s ním chcela súdiť o jeho majetok. Využila všetky praktiky, aké zákerná žena len dokáže.

- Najčítanejšie -