Presunúť na hlavný obsah

Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Partnerské vzťahy

Na minuloročné Vianoce nikdy nezabudnem. Všetko bolo v poriadku, až pokiaľ neprišla mužovi smska z neznámeho čísla.

Ako z vianočnej rozprávky

S manželom sme sa zobudili do krásneho zasneženého rána. Dali sme si spoločné raňajky a rozhodli sme sa, že pôjdeme na romantickú prechádzku do prírody, aby sme si ten sneh trošku užili. Kráčali sme lesom, vločky nám padali na tvár a my sme sa jašili ako malé deti. Guľovali sme sa, robili anjelov zo snehu. Pekne sme vymrzli a už sme sa tešili domov na varenie štedrej večere.

Idylku prekazila správa

Zemiakový šalát sme robili deň predtým. Ja som sa postarala o ryby, manžel o kapustnicu. Púšťali sme si vianočné pesničky, sem tam zjedli nejaký koláč a všetko bolo ako z filmu, až pokiaľ manželovi nepípla správa. Mobil bol akurát pri mne, tak som ho vzala a išla som mu ho podať. Zrak mi padol na displej a takmer mi vypadol telefón z rúk: „Od večierka na teba neviem prestať myslieť. Mojím najväčším darčekom by bola ďalšia spoločná noc. Sandra.“

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Neveru som nečakala ani v najhoršom sne

Prišlo mi zle. Hodila som mobil do Karola, pridržiavala som sa kuchynského stola. On len nechápavo pozeral na mňa, čo robím. Prečítal si správu a všetko pochopil. Láska, nič také som neurobil,“ vravel. Po líciach mi stekali slzy: „To nemyslíš vážne, že si ma podviedol. Ešte teraz, keď sa snažíme o bábätko. Nemáš v sebe kúsok hanby?“ kričala som a plakala. Karol sa ma snažil utešiť, no videl, že emócie urobili svoje a v ten moment bola jeho náruč to posledné, čo som potrebovala. „Počkaj, počkaj, to bude určite nedorozumenie. Isto to bude omyl, uvidíš zlatko, že sa to vysvetlí. Upokoj sa, prosím ťa. Zavolajme jej a uvidíš, že je to niekoho blbý žart alebo zlé číslo. Nikdy by som ťa nepodviedol,“ zvýšil hlas Karol. Trochu som sa upokojila, no stále som sa triasla.

Na vine bol alkohol

Karol vytočil neznáme číslo a dal ho na reproduktor: „Ahoj,“ povedal. „Milan? Môžeš hovoriť, nie si s rodinou?“ znel ženský hlas. „Ahoj, no to bude omyl, ja nie som žiaden Milan, ale Karol a kvôli tvojej smske máme teraz doma krízovú situáciu. Moja manželka si myslí, že ja som tvoja známosť z večierka,“ povedal nahnevane. „Čože? Aký Karol? Hups, tak to sa veľmi ospravedlňujem, asi som si v opitosti zle napísala číslo. Pardon, prepáčte ešte raz. Sakra, nechcela som vám pokaziť Vianoce. Prepáčte...,“ znelo z druhej strany. Karol si s ňou ešte niečo vysvetľoval a mne padol kameň zo srdca. Manžel prišiel ku mne a utrel mi slzy: „Si neskutočná manželka, tebe by som v živote neublížil.“ Trvalo mi asi hodinu, kým som sa úplne spamätala a tep sa mi vrátil do normálu.

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

Vianočný zázrak

Nakoniec sme si zvyšok večera pekne užili. Jedlo bolo výborne, pozreli sme si spolu Popolušku a pri horiacom krbe a pukaní ohňa sme sa pomilovali. O pár dní na to som zistila, že som tehotná. Tieto Vianoce budú naše prvé v trojici. Narodila sa nám dcéra Karolínka a ja sa modlím, aby k nám už ďalšia hrozná správa nezablúdila. Alebo to tak malo byť? 

- Najčítanejšie -