Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Líčenie z práce na efektný párty look: Za pár minút z vás bude kráľovná vianočného večierka

Feminity TV

V prípade, že máte vianočný večierok hneď po práci alebo sa nestíhate ísť domov odmaľovať a znovu nalíčiť máme pre vás návod, ako si z bežného líčenia vyčarujete neprehliadnuteľný párty look za pár minút. Naučí vás to ostrieľaná make-up a vlasová stylistka Veronika Jelínek Vargová.

Z denného líčenia sa dá veľmi rýchlo a jednoducho urobiť večerné. Stačí zopár šikovných ťahov štetcom, umelé trsy mihalníc, výrazný rúž a práve vďaka ním upútate na tie správne miesta na tvári. „Vôbec sa nemusíte trápiť odlíčovaním. Stavte na výrazne pery, ako som to urobila aj u našej modelky Zuzany,“ vysvetľuje skúsená make-up a vlasová stylistka Veronika Jelínek Vargová.  

FEMINITY TV: Vytvorte si za pár minút z denného líčenia výrazný párty look: Budete kráľovnou vianočného večierka

Postup zmeny denného líčenia na párty vizáž 

1. Do vnútorného kútika oka nanesieme rozjasňovač, ktorý krásne odstráni unavený výraz a rozžiari pohľad. Oči zľahka prepudrujeme. 
2. Nezabudnite na obočie, to zohráva pri večerom líčení dôležitú úlohu.
3. Keďže modelka už linku mala, ako väčšina žien, ktoré sa často podobne líčia do práce, pre dramatickejší a hlbší pohľad zvoľte už len umelé trsy. Tie sa nanášajú do vonkajšieho kútika na hornú stranu mihalníc. Výsledkom je krásne predĺžené a zvýraznené oko.
4. Na pery naneste extravagantný tmavý rúž, ktorý upúta na prvý pohľad. Pri líčení pier je dôležité použiť primer na pery. Ten zafixuje rúž po celý večer a pery budú zároveň príjemne hydratované.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe